Yemek yapmasını bilmeyen biriyle evlenir misiniz baylar?

Yanındayken aç kaldığınız bir kadınla evlenir misiniz?

1|1
44|153

En İyi Erkek Görüşü

• Evime hizmetçi değil, hayatıma ortak arıyorum, açar internetten bakar bir yolunu bulur yaparız o da olmadı sipariş veririz. En büyük sorunumuz bu olsun...

6|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kadınların yemek yapmayı bilmesi zorunlu bi' kuralmış gibi davranılması kadar saçma bi' şey yokken evlilik kriteri olarak sunulması saçmalığın daniskası.
    Beraber bi' hayat kurulacaksa beraber mutfağa girilir, karşı taraf biliyorsa öğretebilir, deneye deneye öğrenebilir veya eli yatkın olan yapabilir...
    Çiftler birbirine yardımcı olmadıktan sonra ne işe yaracak o evlilik?

7|1
    0|0
    • 1ay

Aha yemek yapmasını bir bilmeyen daha asdf

• 1ay

Relax bu ne şiddet

• 1ay

Tamam yaşam ortak anladım ama ben onun dışarıda ne tür iş olursa olsun çalışmasını başkasının lafını isitmesini başkasına renk sarart masini istemiyorum onun yorulup eve para getirmesini de istemiyorum ne yapıp eder onun masrafı bulurum bulamicaksam evlenmem yemek söz önemli değil tabi öğrenebilir ama sadece yemek yapmasını isterim hasta falan olursa ben yaparım önemli değil

Erkekler Ne Diyor 152

• ben ona öğretirim bakdım ondan sonra beceremiyor köşede köfteci var gel gidiyoruz derim hayatı zorlaştırmanın anlamı yok 😎

4|0
    0|0
  • sevgilim yemek yapmayi bilmiyor. (oyle makarna yapmak kahvalti hazirlamak degil ciddi yemekleri kastediyorum) ama ben universitede evde kaldigimdan biliyorum hatta yanima geldikce ona da ogretiyorum. reyondan salatalik secer gibi sevgili secebiliyorsaniz yemek yapabilip yapamadigina dikkat edin, yok ben sevgilime salataliktan cok deger veriyorum diyosaniz da ogretin-ogrenmeye tesvik edin.

4|0
    0|0
  • Kimse kusura bakmasın; ben erkek başıma yapabileceğim hatrı sayılır çeşitte yemek varken bir bayan o sebepten ya da bu sebepten yeme yapmayı bilmiyorsa; yanımda olmasını zaten dilemem ama onun adina da ayrıeten üzülürüm...

1|0
    0|0
  • Türk kültüründe yemek önemli bir yer tutuyor. Aslinda onemli olan yemek yapmamasini bilmemesi degil bana gore. Yemek yapmayi sonradan da ogrenebilir ama onemli olan bunu isteyip istememesi. Eger istemiyorsa zor bir evlilik olacagi kesin yemekle pek arasi olmayan benim acimdan bile...

2|0
    0|0
  • ac kalmam ya kendim hallederim elimden geliyo hersey cok sukurde. evlenmek icin baska aradigim seyler var bunlarin icinde yemek yok :) aradiklarimi karsiliyosa sorun degil

2|0
    0|0
  • İsim olmaz.

1|0
    1|0
  • :) evlenirim ben ögretirim yapmasını 2 yıl aşçılık yaptım :)

5|0
    0|0
  • Aradığım sevgiyi bulduysam eğer yemek yapıp yapmaması çok da büyük önem teşkil etmez. Sonradan öğrenir çok istiyorsa.

3|0
    0|0
  • Bilip bilmemesi değil de , öğrenmeyen bunun için bir çabası olmayan biriyle evlenmem.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Dışarıda yemeğe gitmekten bileziklerini bozduran var Allah korusun

3|0
    0|0
  • Evlenirim neden evlenmeyeyim ki. Yemek için evlenecek olsam aşçı birini bulurum. Evlenince öğrenir öğrenmezsede kendi bilir. :)

2|0
    0|0
  • Yanindayken acsam ve buna ragmen onlaysam bu seviyorum demektir birlikte yapariz olmadi disardan soyleriz oda olmadi sevdigim yanimda olsun sogan ekmek yerim neolacakki

2|0
    0|0
  • Evlenirim tabiki. Aşcıyım zaten 😀 ona mantıdan çiğ köfteye kadar ne varsa yapıcam ❤😀

5|0
    0|0
  • Çok seviyorsam birlikte öğrenebiliriz diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Az çok bişeyler bilsin acımızdan da gebermeyelim

2|0
    0|0
  • Soğan salçayla birleşince bile yemek oluyo
    Yemek yapmasını bilmeyen kızlar bir zahmet evde kalsınlar 🔫🔫

0|0
    0|0
  • Niyet önemli bilip bilmemek değil 🤓

1|0
    0|0
  • Öğrenir ne var yani bunda

1|0
    0|0
  • seviyorsan gerisi bahane

1|0
    0|0
    • 1ay

Yemek ıhtıyacını nasıl karsılamayı dusunuyosun

• 1ay

gideriz birlikte bir yemek kursuna sorun değil bence yeter ki çözüm odaklı ol.
      Ayrıca 7 8 yılı aşkın süredir bekar öğrenci hayatı yaşıyorum bir çok yemeği yapabiliyorum nasıl ki bu zaman kadar ihtiyacımı karşıladıysam bundan sonra da karşılaya bilirim.

@Acayiprofil

• Hayır

0|0
    0|0
  • Evlenmeden yaninda ac kalip kalamiycagimizi ogrenemeyiz gibi😂

2|0
    0|0
  • Yemek en önemli şeyler arasında.

1|0
    0|0
  • nope

1|0
    0|0
  • Aypsın biz ne güne duruyoruz öğreterek yaparız o öğrenene kadar

1|0
    0|0
  • sevdikten sonra ben onu ac bırakmam o calısır ben yemek yaparım :D

1|0
    0|0
  • niye aç kalıyım o bilmiyosa ben yapar öğretirim onada :-)

1|0
    0|0
  • Annen seni hazır etmedi mi evlilige

1|0
    0|0
    • 1ay

Öyle bir şansım olmadı maalesef

• 1ay

A kiyamam özel bir durumu varsa nişanlılık döneminde biraz yol katedersin

• Yok evlenmem öyle cinslerle
    Yemek yapmaya bile üşenirler

1|0
    0|0
  • Fark etmez, kendi yemeğimi kendim yapmayı severim ben, ne yediğimi kendim ayarlamam lazım

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    122

Kızlar Ne Diyor 43

• talipleri arttırmak için az öğrenin yahu :D

1|1
    0|0
    • 1ay

Ogrense talipmi artyo

• 1ay

Seviyorsa boyle seyi sorun etmz zaren bnde azonce soyledim sogan ekmk yerim seviyosam sorun yok 😀

• 1ay

Hahaha güzeldiiii

• Yemek yapan bir erkek 💙💛 beraber yaparız ne güzel.

1|2
    0|0
  • Ben erkek olsam evlenirdim nolucak öğrenilmeyecek bişey değil hiç olmadı tarife baka baka yap

2|0
    0|0
  • evlenmezler sen netten baka baka yap ilk yaptığın kötü olsa da vazgeçme

1|0
    0|0
  • erkek olsam evlenmem :D

1|0
    0|0
  • Bilse iyi olur 😄

0|0
    0|0
  • Erkek olsaydım evlenmezdim..

1|0
    0|0
  • Evde kalacağım. 😂

1|0
    0|0
  • yapmayı bilmeye bilir. ama öğrenmeye niyeti olmalı. ben mesela öğreniyorum artık

0|1
    0|0
  • evlenirler

1|0
    0|1
  • Şu fotolari koyan ks yardimcisi erkek mi acaba?

Bende yapamiyordum evlendikten sonra ögrendim hala pek becerikli sayilmam ama acta kalmiyoruz 😋

0|0
    0|0
  • ablamla evlendi 😂 ama Yemin ederim bir yil icinde yemek yapmayi orendi :) internetden baka baka

1|0
    0|0
  • Peki neden kadınlar yemek yapmayı bilmek zorundada erkekler değil? Hayat herkese müşterek. Benimle aynı evde yaşıyorsa bir zahmet bu evin içindeki işlere de el atsın. Ha yoksa temizlik şirketine gidip bir yardımcı tutacak. Yok öyle ekmek elden su gölden.

0|0
    0|0
  • Salak degilse evlenir. Yemek yapmak atom parcalamak degildir, kolayca ögrenilebilir.

1|1
    0|0
  • Evlenmem

0|0
    0|0
  • Hayır erkek olsam evlenmezdım ask karın doyurmuyor

0|0
    0|0
  • ben erkek olsam evet derdim ne var bunda ben yapmayı biliyorum şimdi birisi çıkıp kendini saunuyor demesin ama normal birşey

0|0
    0|0
  • Ya da yemek yapmasını bilen Ama yapmak için Zamanı olmayan ya da eli sıkıntılı olan... Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Onlar için nefes alsın yeter. Başka dertleri yok çünkü. ..

0|0
    0|0
  • Yemek yapmasını bilmeyen, anasının kuzusu bir erkekle evlenmezdim ben şahsen

1|0
    0|0
  • Yemek için evlenecekse aşçı tutsun

0|1
    0|0
  • Evlenmeden öğrensin yemek yapmasını bilmeyen erkek mi olur?

1|0
    0|0
  • Evlenilir :)

0|1
    0|0
  • Ay o mutfak ne öyle berbat olmuş

0|1
    0|0
  • Ben sahsen erkek olsam evlenmem

0|0
    0|0
  • Evlendigimde bende bilmiyordum ama ogrendim

0|0
    0|0
  • evlenin beyler
    sonucta asci degil bir es ariyosunuz kendinize

0|0
    0|0
  • Yemek yapmak zor degil ki bilmese de internetten tarifle herkes yemek yapabilir

0|1
    0|0
  • Erkek olsam öyle biriyle evlenmem

0|1
    1|0
  • b, lmiyorsa öğrenir mecbur çok zor sanki yemk yapmak

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    13
Yükleniyor...