Saygısız insanlara karşı, tutumunuz nasıl oluyor?

Trafikte, ofiste, okulda, hatta içini göremediğin partnerin içinden bile saygısızlık fışkırabiliyor..
Bu gibi durumlarda, benim tutumum hızla uzaklaşmak oluyor.

Sizler nasıl davranıyorsunuz?

Saygısız insanlara karşı, tutumunuz nasıl oluyor ?

Güncellemeler:
1ay günjeldir

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• Yap diyorsa emreder tarzda misini ekliyorum ne yapiyora davranisinin tam tersi davraniyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Genelde bende muhatap olmamaya çalışırım olmam gerekiyorsa da tatlı tatlı sözlerle ağzının payını veririm ki birdaha bana saygısızlık yapamasın

0|0
    0|0
    • 1ay

laf anlamıyorlar arkadaşım, ağzının payını da veremiyorsun ki :)

• 1ay

O artık senin kıvrak zekana kalmış. Örnek vermem gerekirse ünivdeyken sınıfımda bir kız sürekli saygısızca bir arkadaşlık tutumu vardı bende hiç hoşlanmam ben Nasıl davranıyorsam öyle karşılık beklerim. Neyse bir gün üniv kafede oturuyoruz 5 kişiyiz içeri kahve almaya gidiyorum birşey isteyen dedim. 2 kişi bize de çay alır mısın dedi o kız da bana sütlü kahveyle çikolata getir dedi (emreder bir şekilde egom yoktur ama söyleyiş önemli tabi) peki dedim gittim. Çaylarla Kahvemi aldım hani benimkiler dedi Aa kusura bakma unutmuşum sadece insanların söylediklerini alıyordum ben kafeden dedim. Kızın önüne 5 lira attım acaba rica etsem kendine de bana da çikolata alır mısın şimdiden teşekkürler dedim oldukça nazik bir şekilde ve alaya alarak. Bunu birçok konuda kıza yaptım en sonunda o benden kaçtı 😄ama bana birdaha saygısızlık yapamadı

• 1ay

Ugraşmışsın, lüzumu var mı..
      Bence gereksiz.

• Ortamdan , yanından ya da telefondan uzaklaşıyorum.

0|0
    0|0
  • Yapılan saygısızlıga tahammül edemem dayanamam uzaklaşmak en mantıklısi

0|0
    0|0
  • Belli olmaz bana noluyor diye bilirim ya da aman deyip devamda ederim

0|0
    0|0
  • onlari saygisizliklariyla basbasa birakiyorum. cunku ben de bir sey dersem saygisiz olurum ki en nefret ettigim seydir saygisizlik

0|0
    0|0
  • Çoğunlukla görmezden geliyorum

0|0
    0|0
  • Kırıcı olurum zira oda saygısızlık yaparak kırıyor zaten hak edene hak ettiğini vermek lazım.

0|0
    0|0
  • aynen saygısızlık hiç de hoş değil bndende uzak olsun

0|0
    0|0
  • saygısız insanlarla muhattap olmam, konuşma zahmetine bile girmem

0|0
    0|0
  • Mesafeli olmak iyidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Senin suçun yok ormanları yakanın gözü kör olsun der yoluma devam ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...