Sizce komilik garsonluk ezik bir meslek mi?

Evet ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? Ayak işleri yaptırılan tuvalet temizleyen bir meslek olduğu için mi? Ne düşünüyorsunuz bu meslek hakkında?

0|0
10|19

En İyi Kız Görüşü

• Meslegin ezikligimi olur ya tamam tabiki daha iyi mertebelerde olmak herkesin isteyecegi bir sey ama tuvalet temizlemek ya da ayak isi yapmak utanilcak bir sey degil emek veriyorsun parani aliyorsun
    Unutmayin milletimiz girdigi yeri pis birakmayi sever kimse "aa ben geldigimde temizdi o yuzden temiz birakmaliyim benden sonraki pis bulmasin" diye dusunmuyor ne yazikki
    Etrafi, yeri, tuvaletleri vb. temizleyen birileri olmasa les gibi yerlere girip cikmak zorunda kalirdik asil onlarin yaptigi is bize yarar sagliyo bu yonden de bakmak lazim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ezik bir meslek yoktur fuhuş hırsızlık gibi şeyleri meslek görenlerin dünyasında. ama daha iyi bir iş olabilir geleceği yok onun.

1|0
    0|0
    • 1ay

Geleceği var müdürlük koordinatörlük. Zincir restoranların koordinatörleri 20 bin lira aliyo minimum

Kızlar Ne Diyor 9

• Niye eziklik olsun helalinden para kazanılıyor sonuçta bu memlekete garsonda lazım her türlü işi yapacak adam lazım..
    ama gerçek olan tek birşey var garsonlukta çok hak yeniliyor hakkını vermiyor kimse o emeğin, ara sıra restorana gidiyorum böyle sırf birazda olsa yardımım olsun diye masayı topluyorum hazır olsun alsınlar diye..

0|1
    0|0
  • Garsonluk eğlenceli aslında tabi tuvalet temizleme kısmı kötü

0|0
    0|0
  • anlının teriyle para kazandigin surece boyle bisey dusunme dusunen insanlarida cevrende tutma

0|0
    0|0
  • Helaliyle para kazanmak neden eziklik olsun

0|0
    0|0
  • ayaklarının ustunde durmaya calısan hıc bır ınsan ezık degıldır gorusumce

0|0
    0|0
  • Hiç yoksa alın teri ile kazanıyor

0|0
    0|0
  • Değil.

0|0
    0|0
  • Neden eziklik olsun ne guzel kendi parani kendin kazaniyorsun

0|0
    0|0
  • bazen çok havalı oluyorlar. sevgilimde garson üstelik. d

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet ekip işi bencede çok havalı. Herkes yapacağı işi biliyo. Orkestra kadar havalı bence. Ne kadar aliyo sevgilin

• 1ay

Lüks restoranlara gitsin. 3.500 lira alır minimum

• 1ay

saol bizi aydınlattın. d

Erkekler Ne Diyor 18

• arkadaşım 10 yıldır garson, aldığı para 3500-7000 arası değişiyor.
    işini severek ve kendini geliştirerek yaptıktan sonra okumaktan bile daha iyi, üstelik zevkli de eğer gezmeyi tozmayı ve yeni insanları tanımayı seviyorsan.

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • Ekmek parasını helalinden kazanan hiçbir meslek ezik değildir kardeşim. Çok kazanan bir sürü hırsız var. Onlar daha mı havalı yani?

0|0
    0|0
  • Bana göre evet ben egoist biri olduğum için kendime layık bir meslek olarak görmüyorum. Ama kişiden kişiye değişiyor

0|0
    0|0
  • O.. luk yapan P... yapan utanmıyorda sen oranı buranı s.. tirmeden para kazanıyosun bunamı utanmak diyosun kendine gel

0|0
    0|0
  • yerine Bağlı Ben yasadım adamın ezmek değil böyle bildiğin kazıyolar cukur içine gömüyolar nefret ettim :/

0|0
    0|0
  • Alın teriyle ve emek verilerek yapılan hiç bir meslek eziklik değildir.

0|0
    0|0
  • Helal yoldan para kazanmanın ezik tarafı olamaz. Ezik diyenin kendisi ağır eziktir

0|0
    0|0
  • Ne alaka güzel para var teknosada calışıyorum inanki bazen insanlara laf anlatmak zor olduğu için garsonluk yapmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • herkesin her dediğine bakarsak herşey ezik demektir.

0|0
    0|0
  • Ekmeğini kovalayan hiç kimse hiçbir meslek ezik değildir. Aksine gayet yüce birisidir

1|0
    0|0
  • Değil.

0|0
    0|0
  • Neden ezik olsun ekmeğini helal yoldan kazandıktan sonra her iş kutsaldır

0|0
    0|0
  • Alın teri ile para kazanılan bir meslek neden ezik olsun ki.

0|0
    0|0
  • Hiçbir meslek ezik değildir.

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • Şerefli para kazandığın her iş onurlu ve ezik olmayan bir meslektir

0|0
    0|0
  • Ekmeğinin peşindeysen takma tuvaletmiş ayak işleriymiş.
    ha değilsen bu tür insanlar yapmam etmemciler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...