Eviniz nasıl kokuyor?

ev kokusu denen değişik birşey var. herkesin değişik farkeden var mı? bir aile başka biyere taşınsa bile o koku da onlarla gidiyor. Sizin evin kokusunu beğeniyor musun?

0|0
7|18

En İyi Kız Görüşü

• Kus kokuyor mis gibi 😊

0|1
    0|0
    • 1ay

ne renkler

• 1ay

Hadi bakalim inşallah haber verirsin ne tatli bir sans kacmis miydi acaba arkadasiminda dukkanin onune muhabbet kusu konmus bizde sans yok😄

• 1ay

Ekledim seni :) alırsam fotoğraflarını atarım

En İyi Erkek Görüşü

• Avokado vanilya ananas kokuları ile harmanlanmış mükemmel bir egzotik tınılar bırakan özel yapım bir oda parfümü kullanıyorum. Nabican sen şimdi bunu?

0|1
    0|0
    • 1ay

güzel kokan evleri tek tek ziyaret edicem 😄 Birşey yapmıycam kardeşm soru işte kimisininki kötü kokar var mı kendi evini bilen felan

• 1ay

Gel kank ixeriz

Kızlar Ne Diyor 6

• Mis gibi

0|1
    0|0
  • Evi bilmem de odam sigara kokuyor

0|2
    0|0
  • Bizimki kıraathane gibi kokuyor evde herkes sigara içince😂😂

0|1
    0|0
  • Evet çiçek ve sabun kokar

0|1
    0|0
  • bizim ev yumoş kokuyor hep ya :D

0|1
    0|0
    • 1ay

o bizim pazar günü kokusuydu ya. ütü yapılırken felan :D

• 1ay

nedense bizim hep byle kokuyor :D üstüne siniyor birde kokudan tanıyorlar beni:D

• 1ay

koku ama değişik birşey cidden çok dikkatimi çeker. mesela birinin kokusunu asla unutmam burnuma gelince de o ana dönerim sanki

• evet herkesin arabası da kendine benziyor ayrıca

0|1
    0|0
    • 1ay

hahaha daha bugün konusu geçti :D bizim müdür ayynı arabasına benziyor keşfettik bayağı güldük :D

• 1ay

aynen :D

Erkekler Ne Diyor 17

• Evin , evin hanimina koktugu soylenir.. evdeki esas kadin kimse , ona kokar ev.. iste , eş ya da anne. Neyse iste. Sigara icilen evi anlarim ama , sigara icilmeyen bir ev kotu kokuyorsa , ilk gelen biri icin , o evin kadini gercekten kendisi de dahil pasaklidir ve temiz degildir.. kotu kokan evleri hic sevmem.. hic bir sey yapamiyorsan , yerlere hos kokulu bir deterjanla paspas cek , camlari ac havalandir.. bir de oda parfumu.. yine kırılır o kotu agir koku.. ama nerdeee..

0|1
    0|0
    • 1ay

hiç birimizin oyle kadınlarla karşılaşmamaları dualarıyla abicim

• 1ay

Aynen ya. Oyle evle bilirim.. kapi acilir, iceriden mis kokusu gelir.. helal olsun diyesim gelir

• Evet böyle bir şey oluyor. Bazen kapıdan sağ ayağımla ilk adımımı atarken içeri doğru bazen bir "ohh"çeker şükür der huzur bulurum. Sonrasında yine sürekli kafa karıştıran, yılgın düşüncelere daldıran sorunlar baş gösterir. Yine de insanın en özgür hissettiği yer kendi evidir.

0|1
    0|0
    • 1ay

aynen bu bana da çok oluyor.. evim güzel evim lafı da burdan gelmıstır herhalde :D

• Bence iyi yani :)

0|1
    0|0
  • Güzel

0|1
    0|0
  • Aynen bende onu farkettim her kimin evine gidersen git farkli koku veriyor..

0|1
    0|0
    • 1ay

çok kötüler var be kardeşim önünden geçiyorum diyorum ki acaba nasıl nefes alıyorlar

• Beğeniyorum

0|1
    0|0
  • bizim evin kendine has bir kokusu var 2 kez ev değiştirdik gitmedi valla kötüde değil hoş bir koku :D

0|1
    0|0
  • Süper

0|1
    0|0
  • Evi bilmem de benim odam hepsini tek sıkışta boca etmemden dolayı buram buram issey miyake kokuyo

0|1
    0|0
    • 1ay

:D iyi dışarda olmamış boşa gitmemiş en azından

• normal..

0|1
    0|0
  • Sürekli iki pencere açık. Arkamda nar bahçesi var. Nar çiçeği kokuyor..

0|1
    0|0
    • 1ay

çok güzel bee

• 1ay

aynen oyle... yeri gelip densizlik yapıp çoluğu çocuğu bıle çıkarıyoruz üstüne. hiç ses etmıyor meyve vermeye devam

• 1ay

Kainat insana hizmet için yaratıldı ama insan denen mahlukat en nankörü ve cahili işte..

• şunu farketmiş olman güzel bişey seviyom ben sanırım

0|1
    0|0
  • Bizim ev kokmuyor kokusuz.

0|1
    0|0
  • Evet bazi evlerin kokusu berbat oluyor

0|1
    0|0
    • 1ay

Gerçekten bazılarında nasıl yaşadıklarını anlamıyorum

• Valla babam odan belediye kenefi gibi kokuyo diyo

0|1
    0|0
  • İnsan kendi evinin kokusunu farkedemez.

0|1
    0|0
    • 1ay

Her zaman edemez

• 1ay

Her zamanki olan kokuyu sen farkedemezsin, dışarıdan gelen birisi anında anlar. Ama farklı bir koku evinin içini sarmışsa kapını açtığın anda anlarsın

• Evi bilmem ama odam mis gibi kokuyor temiz titiz süpürge çekiyorum halılar temiz oda parfümü ve sigara kullanmıyorum

0|1
    0|0
    • 1ay

bazı sigara kokulu evler de parfümle karışık hoş kokar. mesela bizim eski bir komşu vardı yani güzel desen değil kötü desen değil sigarayla karışık kendine has hoş sayılır bir kokuları vardı. bazen sanki koku burnuma geliyor o günlere gidiyorum. çok değişik

• 1ay

@MaxSen evet onu biliyorum güzel ferah

• 1ay

@MaxSen iyi bakem

Yükleniyor...