Bayanlara karsi cekingenlik, utanmak?

Meraba arkadaslar ben kafede calisiyorum ve bazi olaylar oluyor haliyle mesela etek giyen bir bayan geldi siparis verdi ve ben siparislerle ilgilenirken tam benim acimda bacak bacak ustune atip beni suzdu bayagi ben bir utaniyorum varya kaccak delik ariyorum ellerim basladi titremeye falan. boyle bayanlara karsi nasil davranmaliyim ve bu heyecan nasil gecer?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bu neyin azabaligi yahu.. kadin etek giymis bacak bacak atmis diye bir ereksiyon olmadigin kalmis. yok titremis yok dogru bacak atmis.
    kadinlarin yakasindan dusun isinize bakin.

0|1
    0|0
    • 1ay

Yav hemn niye abaza diyorsun ben kadini dusunup masturbasyonmu yaptim veya asildimmi nereden cikardin bunu?

• 1ay

Ayrica burda kadin cinsel obje yapiyor kendini sende bunlara mensupsun kesin govundguna gore

• 1ay

Senin ya

En İyi Erkek Görüşü

• isterse soyunsun karşımda umrumda olmaz. ancak kedini rezil eder bana ben rezil olmam.

0|1
    0|0
    • 1ay

Hoslanmadgim baayan olunca bende o sekilde davraniyorum musteri iliskisi ama ilgimi cekiyorsa heyecan basiyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Böyle bayanlara kadın garsondan sipariş almasını rica et imkanın varsa tabi

0|1
    0|0
    • 1ay

Cozum degil bu

• 1ay

Hayirdir d3rdin ne s3nin

• 1ay

Dogru duzgun cevap verceksen ver yoksa ebelik yapma baana

• kaybedecek neyin var ki? rahat ol.

0|1
    0|0
    • 1ay

Rahat olamiyorum bir heyecan basiyor yaniyorum resmen ama soylede bisey var ayrica biri beni izlerken erkek bayan farketmez yine heyecan yapiyorum ve bu flort mevzulari olunca cok heyecanlaniyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...