Hayatınızda yaptığınız en büyük pişmanlığınız neydi?

Can sıkıntısına soruyorum nabıyım ya poff

0|1
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Benim bir pismanligim var Baban ve annem Hac gorevini yeribe getirmek icin kutsal topraklara gittiler, gidincede beni aradilar (Ben baska sehirde okuldaydm) vedalasmak, bir ihtiyacin veya istegin var mı diye, bende dua edin felan sag salim geri donun baska bisi istemiyorum dedim ama ben babamdan hayal ettigim hediyeyi bekliyodum yani getirir diyodum o yuzden istedigimi soylemedim, herneyse babam ve annem gidip geldiler, babam bir saat almisti bana cokta guzeldi Şu an olsa takardim, ama o zaman begenmemistim babam bana verincede almamistim 3 abim hediyelrini aldilar ben begenmedigim icin almadim babamin gozleri dolmustu ve bu hic umurumda degildi almadim, iste bunun pismanligini yasiyorum, keske alsaymisim taa ordan bana saat almis getirmis ama ben almadim ve gozleri doldu 😢😢😢

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• haram sevdiğime dokunmam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Selam muzlu kadayıf,

Kardeş, en büyük pişmanlık kolanın ve cipsin sonunu belleyene kadar yemek içmek oldu.

Neyse, güzel şeyler hatırlatın layn

0|0
    0|0
  • Kendi özümü dışarıya yansıtmayıp içerimde öldürmemdir en büyük pişmanlığım.

0|0
    0|0
  • Türkiyede doğmak

0|0
    0|0
  • muzlu cikolata

0|0
    0|0
  • Bu soruya görüş yazdığıma çok pişman olucam, çooook. :)
    Ama iş işten geçtikten sonra pişmanlıkların bir faydası olmuyor...

0|0
    0|0
  • Onun iyiliği için yaptığımdan haberi olmayan ve bu kötülüğü hiç haketmemiş birinden ayrılmak.

0|0
    0|0
  • 2 sene önce ocak ayında olur demek en büyük hatammış

0|0
    0|0
  • Böyle bir dünyaya gelmek

0|0
    0|0
  • 21 yaşına kadar hiç. sevgili yapmayıp 1 kızı sevdikten sonra o kızında beni yarı yolda bıraktığı zaman anladımki eski hayatım daha iyiymiş kafeslerde daha mutluyum ağzım yüzüm kan içinde bile olsam mutluyum ya en büyük pişmanlığım sevmek

0|0
    0|0
  • Sevmek

0|0
    0|0
  • Ben de bu görüşü can sıkıntısından yazıyorum :D

0|1
    0|0
  • Aşık olmak,

0|0
    0|0
  • Herşeyi Bşkmem ufakken