Rus kızları Türk erkeklerini beğeniyor mu?

Türk erkeklerini çok beğendiklerine inanmıyorum. Rus kızları hangi ülkeye giderse gitsin oranın halkına sıcak davranır. Başka bir sıcak deniz ülkesi olan Yunanistan'a giden Rus kızları Yunan erkeklerine de sıcak davranır. Türk erkeğine özel sıcak davranış sergilemiyorlar.

Tabi buranın erkekleri karşı cinsten az sıcak davranış görse "kesin benden hoşlanıyor bu" düşüncesine girdiği için Rus kızları kendilerine hasta zannediyorlar

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle. :D Meraklısı değil, pis, kıllı, göbekli Türk erkeklerine. :D He kaslı, uzun boylu, fiziği sağlam adamlar da var bizim ülkede. Onlarla bir şeyler düşünebilirler Rus kızları, genelde sekstir bu da. Aşk yaşamazlar. :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• onların aradığı sıcaklık saf türk erkeğinin parası..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• genel olarak sorarsan türk erkeklerini beğeniyoruz derler ama samimi değildir tabii bu. her insan sorulduğunda diğer bir millete ayıp olmasın diye iyiler der sonuçta.

rus kızlarının daha doğrusu yabancı kızların iyi yanı belli bir medeni cesarete sahip olmaları ve ön yargısız olmaları. mesela bir yabancıya gidip kahve içebilir miyiz dersen bir şey olmaz ya evet der ya hayır der olay biter. bir türk kızına sorarsa sapık olarak düşünür ya da taciz edildiğini düşünür.

hani bu yüzden yabancılar genelde millet olarak düşünmezler bireysel bakarlar olaya

0|0
    0|0
  • Tabi buranın erkekleri karşı cinsten az sıcak davranış görse "kesin benden hoşlanıyor bu" düşüncesine girdiği için

teşekkürler herkesi aynı çuvala bastığın için

0|0
    0|0
  • bayılıyolar. antalyalı biri olarak söylüyorum. güzelim rus hatunlarının yanında kıllı kara kuru çirkin adamlar dolaşıyo

0|0
    0|1
  • Yanlış anlamayın rus kızları daha cana yakın

0|0
    0|0
  • evet genelde begenırler

0|0
    0|0
  • Beğendiklerini biliyorum.

0|0
    0|0
  • Rus kızları bir melek...

0|0
    0|0
  • Ben rus kızı olsam dünyadaki hiç bir erkeği kendime layık görmem. Onlarda öyle düşünüyor biliyorum. Ama ne yaparsın lanet olası yokluk

0|0
    0|0
  • Rus kızlarla ruslardan sonra en çok evlenen erkek burda diye biliyorum? ;)

0|0
    0|0
  • Sizin o beğenmediğiniz Urfalı Adana lı kekoların kolunda limon gibi rus kadınlar geziyor. Her yaz 2 tane kanka yaparım Ruslardan ve kendileri sulanır hep.

0|0
    0|1
  • kıskanmayalım lütfen :D

0|0
    0|0
  • Türk demek değil de Esmer olanlardan hoşlanıyorlar. Antalya kemer de çalışmıştım esmer biriyim ilgi duyuyorlar diyebilirim esmerlere

0|0
    0|0
  • olayın türklükle bir ilgisi yok sadece esmer erkekler hoslarına gidiyor kendi ülkelerinde suratına bakılmayan kızlara bizim abazan erkekler prenses gbi peslerinden kostukları için onlara cezbedici geliyor burası

0|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    0|0
  • tabikide beğeniyor

0|0
    0|1
  • Fazlasıyla ilgi duyuyorlar bize.

0|0
    0|0
  • Problem ne

0|0
    0|0
  • bence bize tapıyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kaç senedir aynı soru bu da farklı bir jenerasyon sanırım😒

0|0
    0|0
    • 1ay

Nesi aynı soru? Detayda farklı açıdan yaklaşarak söyledim. Soru başlığına bakarak yorum yapmayın

• Antalya'da çok örneği var bunun, beğeniyorlar genelde onlar pek tipe bakmazlar

0|0
    0|2
  • Rus kozlari parayi begeniyo ne kadar verirsen o kadar begeniyo 😂😂😂

0|0
    0|2
  • sanmıyorum beğendiklerini , varsa da erkekler çok da umrumda değil zaten

0|0
    0|2
  • sanmam

0|0
    0|2
  • Ama suda bir gerçek Rus erkeklerinde sakalın s si yok ve Türk erkeğinin saç rengi siyah genel olarak rus kızlarının türk erkeklerinde en sevdiği şey kirli sakaldir ve düz siyah sakal sadece türk erkeklerinde vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...