Sap bir erkek nasıl sevgili bulur?

Tipim iyidir. Giyimim filan kızlar tipsiz demez ama taş gibide demez. Sempatik biriyim ancak kız çevrem yok devamlı sap sap 3 arkadaşla takılıyorum. Nasıl sevgili bulabilirim. İnstadan yazsam cevap veren yok. Reel tavsiyeler bekliyorum.

Güncellemeler:
1ay çömknjkbh

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Senin gibi çekingen birisini bul ve gözlerinin içine bak habire

0|0
    0|0
    • 1ay

sonra ne yapamalıyım arkadaşım

• 1ay

Oda karşılık veriyorsa zaten bir şekilde konuşmaya başlıyorsunuz hani en basitinden sırf birbirinizi görmek için bulunduğunuz yerlerden geçerken yanlışlıkla çarpıp özür dileme bile konu açıyor
      Dip not sevgilimle yemek otomatlarının yanında tanıştık

En İyi Erkek Görüşü

• Olmasın kardeşim nolacak. Bunu dert etmen gereksiz. Bütün vaktini ona ayırmak zorunda kalırsan erkek arkadaşlarınla geçireceğin çoğu güzel şeyden mahrum kalırsın. Bu dengeyide çoğu kız beceremez söyleyim. Yeri geldiğinde bir adım atarsın birine, durduk yere aranma derim ama sen bilirsin. Söylediklerim çokta etki etmez diye düşünüyorum bunları yazarken :)

0|0
    0|0
    • 1ay

yok bir kıza adım attım zaten hayatımı mahvetti usta ama bazen görüyorum sevgilileri insan istiyor biriyle olmayı yinede eyvallah

• 1ay

Sırf biri olsun diye, lafta bir ilişki olmaması dileğiyle kardeşim :) güzel yaşa iyi biriyle..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• spor salonuna git tiyatroya git seminere git fuara git luna parka git buralar ortam yeri ufak bir espiri patlat soguk ve çirkin olmasin ama

0|0
    0|0
  • Mekanlara takıl. Adam gibi bı ayakkabı al kızlar once ayakkabıya bakar ve mekanda zıbcırleme tanısmalar olabılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...