Neden geceler zordur ağırdır?

Acılar dertler gece gelir, hasta olsam gece atesim çıkar. Gündüz bir hayat telaşı ama gece neden acitirki? :(

0|1
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü geceleri algıların açık olur, zihnini dağıtacak bir çok etken yok olur;ışık, ses, refleks olaylar gibi... Bunların dışında;gece kendinle kalırsın... Dertlerinle başbaşa yani... seni iyi anlıyorum..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• gece, butun gun ozlenen huzunlerin isigi gibi oluyor.
    insan kendi kendine kaldigi zaman o isiga yoneliyor karanlikta :/

1|0
    0|0
  • Aynen bende de öyle, nedense gecenin bir acısı var, sebeb genellikle aşk acısı ve yalnızlıktan kaynaklı..

1|0
    0|0
  • varya bende seninle aynı düşünüyorum çok uzun zamandır hep bunun neden böyle olduğunu düşünüyorum :(

1|0
    0|0
  • hep ters yonden bakmissin olaya bnde bardagin dolu yonunden bakiyim geceler candir nedenmi tum gun calisirsin evine gelirsin ve esinle birlikde birer bardak alip film izlersin ona sarilirsin uyursun cocugun varsa onunla oynarsin seversin gece heryer boslukdur gece sessizlik ve huzurdur rum gun olanlari sakince kafanda degerlendirir ve yanlislari dogrulari gorursun gunduz surekli biseyle meskul oldugundan herseyi gece planlarsin ev alicam odemesi soyle olsun su kadar sene olsun su banka su teklif ediyor oteki sunu teklif ediyor bunu dusunemezsin bile gunduz cunku 10 tane bankadan cikmis kafanda corba gibidir gunduz rahatca vc bile gidemezsin isdesindir ya da baska bir yerde ev disinda gittin yerin vcsi pismi kim bilir kim sey yapti ya da isdesindir uzatmiyim hemen gidiyim laf yemiyim dersin insanin en cok basina gelen sey gunduz gelir ve gece degerlendirir kafasinda hatasini dogrusunu gorur geceleri

0|0
    0|0
  • Çünkü gündüzler sıradan geceler ideolojiktir

0|0
    0|0
  • Gece ağırlık çöküyor...

0|0
    0|0
  • Gecenın ağır olduğu yok gürültü az olduğundan insan acılarını daha faxla duyumsuyor veya başka şeylerı

0|0
    0|0
  • Fiziken yanlız kalırsın da ondan..

0|0
    0|0
  • Yalnızlık

0|0
    0|0
  • yalnızsın kızım işte yalnnıııızzz

0|0
    0|0
  • ferdi babaya selam ağlamassam uyuyamam 😱😱

0|0
    0|0
  • Ne demiş Kayahan ; Geceler katran karası geceler..

0|0
    0|0
  • söylebakım neden zorr

0|0
    0|0
  • kendinle başbaşa kaldığın için. düşünmemeye kafa dağıtmaya bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gecelere laf etme kız Nyxim ben 😈😈😂 yolarım yelloz 😂

0|0
    0|1