Kizlar hic laf atiyorlar mi size?

Yolda giderken falan hic erkekler laf atiyor mu
Atiyor musunuz beyler?

0|0
17|20

En İyi Erkek Görüşü

• Kizlara laf atmak basitliktir ve adamlik ile alakasi yoktur laf atmam ve atani da sevmem ama yurt disinda bir defa 3 kız yanimdan araba ile gecerlerken bana laf atip arabaya cagirmislardi ama ben gitmedim😃

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet, atıyorlar. Hatta daha pazar günü motorsikletli bir çocuk bir marketin önünde bekliyordu. Biz tam yanından geçerken gözümün içine bakıp "Maşallah, Allah seni sahibine bağışlasın" dedi. Çok terbiyesizce bence, hiç hoş bir davranış değil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

Kızlar Ne Diyor 16

• Atiyorlarmis galiba

1|0
    0|0
  • Sorma!

1|0
    0|0
  • bir defa beni çok sinir etmişti laf atan kişiye utanmıyor musun senin anan bacın yok mu dedim oda çok yüzsüz çıktı var ama böyle tatlı değil ki dedi 😩

1|0
    0|0
    • 1ay

Aa ne zaman atti ne demisti. Hep oluyor mu

• 1ay

Bu olay 1 sene önce oldu illaki oluyor ışıklar da arabasıyla geçerken el sallayan manyak mı ararsın ıslık çalan mi bizim ülkemizde bayan olmak zor

• 1ay

Aynen ya abaza cok

• atiyo lar ya😕

1|0
    0|0
    • 1ay

Nasil atiyolar ne diyolar

• 1ay

Mesela geçen gün arkadaşlarım la buluşmaya gidicektim biri arkamdan geldi yanımdan yürümeye başladı ben fark ettim niyetini hiç donmedim ona yüzüme bakmaya çalıştı ama gostermedim bir hagirdim yolun ortasında yol al diye adam kaçtı resmen 😂

• 1ay

Iyi yapmissin😂

• bazen.

1|0
    0|0
  • Atıyorlar da onlar erkek değiller onların türü ayrı 😕 bizde. bilmiyoruz

1|1
    0|0
    • 1ay

Ne diyorlar hep atiyorlar mi

• 1ay

Memlekette çok atarlardı.. Bir kere bunun belini tutmaya korkarsın kırılır diyr demişlerdi. Bir kere sevgilim olsa falan filan. Şimdi başka şehirdeyim. Üniversite ortamı olduğundan bazen bakıyolar ama laf atma durumu olmuyor

• Evet atıyorlar

0|0
    0|0
  • Bana atıyorlar ya çakmak isteyen mi dersin aman amann

1|1
    0|0
  • Atmazlar mi izmirde bile atiliyosa geri kalan yerler düşünemiyorum

1|0
    0|0
  • Daha geçen gün sarı tişörtume güya laf attı sapık herif😒Ben duysam ona geçirirdim de arkadas çok sonra dedi

0|0
    0|0
  • Genelde

0|0
    0|0
  • Rutin..

0|0
    0|0
  • Atıyolar 😏

0|0
    0|0
  • Evet yavrum demişti birisi arabanın camından