Annem okumami istemiyor neden acaba?

Annem okumami istemiyo projemi parcalayip cope atiyo cantalami her gun yere dokuyo paralarimi yirtiyo babamin beni dovmesini istemiyo okula sabah 7 de gidiyorum aksam 6 da geliyorum kendim gelmeme de kiziyo beni gelip almak istiyo aliyo sonra ona da kiziyo ben senin soforun muyum o. rospu diyo aksama babama kizini okuldan aldim yemek yok b. ok ye diyo beni sebep gosteriyo sizce birini bulup evleniyim mi?
Az once 5. sinif mezuniyetimde giydigim kiyafetimi yirtti seni hic sevmiyorum dedi ben olmasam sen ölürsün dedi aldigin her nefes benim sayemde dedi napicam ben?

Güncellemeler:
1ay Pardon babamin beni dovmesini istiyo

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Annen sadece kendi hayatta basaramadigini senin yaptigini gordugu icin sinirleniyor. Muhtemelen babani sevmiyor ve hayati boyunca ona muhtac oldugu icin boyle. O yuzden asla okullunu birakma, yoksa sende kocana muhtac olursun cocuklarinin gelecegini dusun

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet 16 yasinda evlenmis altinda jipi cebinde 100 bin tl lik kredi kartiyla yasiyor ve bana takmiş

• 1ay

20 yasindayim ve artik dayanamiyorum cildirmak uzereyim ya o beni oldurucek ya ben onu yani

• 1ay

Su an ne okuyorsun? Ogrenci evinde kalamazmisin?

Erkekler Ne Diyor 3

• Okuduğuma göre Annen sevmeden evli ve tırlatmış sakın onu dinleme

0|0
    0|0
  • öyle anne mi olur be o nasıl hayat neyse baban ne diyor bir şey yapmıyormu

0|0
    0|0
    • 1ay

Karisiyla arasini bozar mi kizi icin

• 1ay

Annem öz

• 1ay

ben annem bile olsa kendimi ezdirmem ama sen kızsın tabiki bir şey diyemiyorum ne yaparsın kader anne babanı dogmadan secemıyorsun ki üzülme ileride kurtulursun

• kes parçala bavula koy ananın a... koyayım senin dengesiz karıymış

0|0
    0|0
    • 1ay

Bana niye kufur ediyosun

• 1ay

annendir yinede tabi. hakim olamadım kusura bakma

• 1ay

Yok istedigini soyle

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence oku kurtul bu hayattan. Kocaya gitsen mutlu olacaginin garantisi var mi? Hadi kotu bisey oldu ayrilmak istedin. Ayaklarinin ustunde dur ki kimseye muhtac olma

0|0
    0|0
    • 1ay

Yaa projelerimi atiyo parcaliyo sen okumayacaksin diyo

• 1ay

Boyu filan da benden uzun o 1.70 ben 1.65 ayri eve ciksam fuhus evi diye ihbar eder beni

• 1ay

Boyla ne alakasi varki. Yurda cik madem.

• Annen sadece okumanı değil yaşamanıda istemiyor bence :/

0|0
    0|0
  • Bence kocaya kaç

0|0
    0|0
  • Bu nasıl anne ya?

0|0
    0|0
Yükleniyor...