Şiddet magduruyum yardım edin lütfen?

Dün gece eşim tarafından şiddet gördüm üstelik 10 haftalık gebeyim, bu bana yaptığı 2. Kez şiddet ilkinde babası yüzünden karakola b asvurmadim ama bu sefer canıma tak etti kayın babamın hakaretleri ve eşimin dün uyguladığı şiddet karakola gittim darp raporu çıkarttım ve şikayetçi oldum 1 ay uzaklaştırma cezası verildi aile mahkemesine sunuldu dava ama sonunda ne olur bilmiyorum birde 2. Kez darp şikayeti yaptığımda yine uzaklaştırma cezası mi alır?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Selam kardeş,

Alo 183'ü ara, Aile Sosyal Hattı, sana yardımcı olurlar, bizim yapacağımız birşey yok, Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• gene darp raporu al polis kpruma bile ayarlıyo bazı durumlarda hem 2. sefer olması davanın hızlı sonuçlanmasına yardımcı olabilir

1|0
    0|0
    • 1ay

Delil olmadığı için ilkine birsey yapamıyorlar kayın babamın elinden kurtulsa idim gidecektim zaten o olaydan sonra babamın yanında kayın babam da dövmeye kalktı şimdi ailem aldı getirdi gondermiyorlar ama hamile olduğum için kocana geri don diyen cok

• 1ay

kadın dernekleri çok yardımcı oluyo böyle konularda git bir konuş derim avukat falan da ayarlıyolar

• 1ay

Tm tsk ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• Sakın geriye gitme dik dur hamile insan nası dövülür şerefsizin önde gideni gelsin beni dövsün yiyosa eli kadına mı kalkıyo pisliğin

1|0
    0|0
    • 1ay

Zaten gitme gibi niyetim yok polise gidemem sanmislardi ilk şiddet uygulandığında gitmedigim için bide ailem beni bu yüzden dışlar diye düşündüler ailemi de karşıma aldım eşimi ve onun ailesini de en başta düşündükleri şeyde yanıldılar ailem destek çıktı arkamda hatta esimi dövmeye gelen dahi oldu ama suçlu olmamak için geri durdular annem en başta ben kızımı vermem parasız kalayım çöp karıştırır bebeğine de kızıma da bakarım dedi bağırarak apartmanda dursunlar diye

• 1ay

Öyle bir alırsın ki aldın mı rapor

• 1ay

Aldım

• Hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verilir.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun biraz sabırlı olsan daha uygun olurdu uzaklaştırma onu dahada gerecektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ayril o pislikten

1|1
    0|0
  • şereffsiz güzel kardeşim aşağılık herif

1|0
    0|0
  • Evet daha sonra bulunuyor bir çaresi

1|0
    0|0