Çok Çekingenim Lütfen Yardım Edin?

Merhaba. Liseye gidiyorum. Bu zamana kadar insanlara karşı çekingen oldum. Aileme ve dostuma karşı kendim gibiyim. Yani asla çekingen değilim. Çok eğlenceli bir insanım onlara karşı. Ortaokuldan beri beni hep asosyal sadece ders ile ilgilenen bir inek sandılar. Kesinlikle farkındayım öyle biliyorlardı beni. Akıllarına gelince eğlenceli biri olarak akıllarında olduğumu sanmıyorum. Ortaokulda tek dostum vardı, o da başka sınıftaydı. Tabii ki birileriyle konuşuyorum ama yine de birkaç kişi. Hiçbir zaman sınıfta sinemaya gittiğim çok iyi bir grup olduğum zaman olmadı. Okulun ilk günlerinde sanki en çok konuşan bendim falan. Çünkü tanıdıklarım vardı. Onlarla konuşuyordum. Sonradan siralarimiz değişti benden uzaklaştılar onlara kötü davranmamama rağmen.
Sizden yardım istiyorum. İnsanlara nasıl kendimi tam olarak göstereceğim? Okuldaki arkadaşlarım beni kendim gibi bilmeleri için ne yapmalıyım. Lütfen, bari lise hayatım güzel geçsin herkes beni olduğum gibi bilsin. Çekingen olmayayim. Bunu nasıl yapacağım bilmiyorum.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ilgi, kalabalık ve merak karşısında vites yükseltmen gerek

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bitanem çok yakın bir arkadaşın yok mu şu an

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet var ama ben 1 kişi istemiyorum. Herkes beni olduğum gibi bilsin istiyorum. Bir şey dediğimde aa sen böyle der misin tarzı bir şey demesinler istiyorum. Ama olmuyor.😞

• 1ay

rica ederim güzel kardeşim her ihtiyacın olunca yardımcı olurum ❤

• 1ay

❤❤❤

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende oyleyim sevdigimi severim paylasirim sevmedigime de selam vermem

0|0
    0|0
  • Ne yapabilirim burdan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0