Arkadaşlar bugün başıma çok kötü birşey geldi, moralim sıfır :( ?

Arkadaşlar bugün başıma çok kötü birşey geldi, moralim sıfır. Dolmuşa binmiştim eve gidiyordum birde baktım bir çift. Ayakta kaldılar sonra kız böyle şebeklik falan yapıyor cocuga cocukta gülümsüyor falan anılarım depreşti bir anda eski sevgilimin bana yaptığı şaklabanlıklar geldi aklıma o benı hiç düşünmüyordur eminim öyle giden biri düşünmez eminim ama sürekli aklıma geliyor böyle şeyler görünce insan üzülüyor ya haberiniz yok ama o oturanlardan biri üzülüyor içten içe...

Güncellemeler:
,,,,,,,,
esdfv

1|0
17|2

En İyi Kız Görüşü

• Bir daha kimse onun gibi olamayacak , kimseyi onun gibi sevemeyeceğim diye düşünüyorsun. Ben de bir zamanlar geçmişteki biri için ki aynen senin gibi beni terkeden hiç sevmemiş gibi giden biri için öyle düşünüyodum , çok acı çekiyodum. Ama hiç ummadığım bir zamanda kalbim tekrar çarptı ve bu sefer daha çok sevildim , sevdim. Hayat sürprizlerle dolu geçmişe takılma bir gün karşına biri çıkar tüm gidenlere teşekkür edersin😉

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 16

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• sırf bu yüzden dışarda mesafeli dururum sevgilimle

0|1
    0|0
    • Adamsın kardeşim de gerek yok ya yaşayın hayatınızı bizler mutlu olamadık sizler olun bari

• aynen öyle zorundayız güzel günler elbet gelecek ferah tut gönlünü

• inşallah kardesim...

Yükleniyor...