Beni her şey sinirlendiriyor. Neden bilmiyorum. Kendimce çok zor şeyler yaşadım. Ne yapmam lazım? Önerileriniz nedir?

Son zamanlarda kötü şeyler yaşadım. Dostluk olsun, aile olsun, arkadaşlık olsun ve sevgi ilişkileri olsun. Tüm hayatıma giren insanlar geçmişlerindeki insanlarla beni değerlendirdiler. Ve sürekli beni değiştirmeye çalıştılar. Her hareketime ''eski sevgilim de bunu yapıyordu '' dediler. Güya bir tanesi eski sevgilisini kendi elleri evlendirmiş. Benim duygularımın en masum olduğu dönemde ilk heyecanlarımı yaşadığım dönemde ''onu unutamıyorum '' dedi. Ve neden benim dudaklarıma yapışmak zorundaydı onu düşünerek? Bıktım artık bıktım. İnsanlara güvenmiyorum. Sinir sistemlerim bozuk. Hepsinin unutamadığı biri vardı. Artık çok sıkıldım.Çok sinirliyim. Ne yapacağımı bilmiyorum. Her şey beni sinirlendiriyor. Birbirleri için mücadele eden, birbirlerini seven çiftler gördükçe üzülüyorum.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım her sey dikkatini cekiyor ve hani şöyle diyim en ufak seyleri bile takiyorsun anladigim kadarıyla. Sana önerim dunyada sadece sen varmissin gibi yasa. Geri kalan her sey ufak ayrintilar olsun. Goz gormek istedigini gorurmus. o zaman istersen hic bisey de gormezsin. Etrafina bakacağına önüne bak. cunku seni bu ilgilendirir. neyse uzattim:)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlara nasıl o kadar güvenebildin?
    Önce bir güvenmemeyi öğrenmelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunun sebebi sen misin, o insanlar mı
    Yani o insanlar herkese mi öyle davranıyo yoksa sadece sana mı

0|0
    0|0
  • tepkini koy sende ortaya

0|0
    0|0
  • Sevdiğim her adam kaypak çıkıyo diyosun doğrumu anladım?

0|0
    0|0
    • 1ay

evet.:(

• 1ay

Seninki bariz şanssızlık güzelim şuana kadar kaypağı denk geldi diye hiç adamı gelmiyecek diye bişey yok yaşın daha 19 20 bunlara ileride gülüceksin güzelim sıkma canını 😉

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...