Ben şişman güzel yüzlü bakımlı ve iyi giyinen bir kızım ama benimle sürekli dalga geçiyorlar ne yapacağım?

Ben şişman bir kızım ama olduğumun altında gösteriyorum sınıf arkadaşlarım benim çok sevimli olduğumu söylüyorlar yanaklarımı sıktırıp sarılıyorlar (kız arkadaşlarım ), erkek arkadaşım da bu durumdan şikayetçi değil beni beğendiğini ve çok güzel olduğumu söylüyor bir yıllık bir ilişkimiz var. Ama benim sokak ortasında arkamdan ayı diye bağırıp ve bunun gibi bir çok hakaret işitmek gerçekten çok üzüyo o insanlar benim hastalığım yüzünden kilo aldığımı ve psikolojik olarak da üzüldüğüm için daha çok kilo aldığımı bilmiyorlar. Ben her zaman güler yüzlü biriyimdir ama böyle hakaretler karşısında dayanamıyorum. Ben çok duygusal biriyim çok Can'ım yanıyor insanların bu kadar ön yargılı olması çok kötü şu an çabalıyorum diyetler sporlar elimden geleni yapıyorum ama o hakaretler aklımdan çıkmıyor ben ne yapacağımı bilmyorum...😔

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• herkes aynı kiloda standart beden ölçülerine sahip olmak zorunda değil. Maalesef böyle zihniyetlerin bir psikolojik eğitime ihtiyacı var gerçek anlamda.. herkesin metabolizmasıda bir değil.. sadece sen ihtiyaç olarak görüyorsan zayıflamayı en başında ve bu durum sağlığını etkiliyorsa güzel bir diyetsyenden işince uzaman birinden yardım alırsın canımın içi. seninki halledilebilir bir olay onlarınki maalesef ömür boyu kalıcak bir rahatsızlık..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim dişi halim gibi birşeymişsin sende bacım be

0|0
    0|0
  • Zayıflayın lan

0|0
    0|0
  • şisman kizlar her zaman daha tatlidir bence.

0|0
    0|0
  • kısa ve öz yanıt: zayıflayacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Alışmış olman gerekmiyor muydu bunlara

0|0
    0|0
  • Sana şişman diyenleri de ye

0|0
    0|0
  • ben şişmanlığın övünülcek birşey olduğunu düşünüyorum. şişmanlar güzel yiyecekleri alıp yemişler. ama zayıflar bulupta yiyememişler fakirler yazık. acıdım

1|0
    0|0
Yükleniyor...