Yavu bir kedi var :( ?

Arkadaslar apartmanın önünde yavru bir kedi var. Annesi falan da yok daha minicik :( bikaç gün mamayla süt verdik kardeşimle yaklaşamıyorduj yanına bile alıştı bize artık. Bugün okuldan geldim arabanın altından cıktı bacağıma dolanıverdi o kadar güzelki :( ama annemler eve almamı istemiyor. Bakabilirim ben bu kedi icin :(

Güncellemeler:
1ay Napabilirim yazıcaktım

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• yemek vermeye devam edersin en fazla alıştıgı için hep gelir sana

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bende o kadar bır kedıyı sokata 10 gun sahıplendım. alısmıstı tam. ne zamankı buyudugunu farkedıp agaca tırmanmaya basladı terkettı benı : (

yanı ne yaparsan yap ıllakı gıdecektır. tabııkı bak sahıplen ama eve alamazsan eger o gıtmeye mecbur cunku meraklı : )

1|0
    0|0
    • 1ay

En azından bıyuyene kadar istiyorum balkonda tutsam olur mu sence kutudan ev yapsam? Büyüyünce gitsin isterse ama simdi cok küçük ya :(

• 1ay

Napsam bilemedim ki

• 1ay

evde tabııkı bakarsında, eve alısıncada gıtmez e buyuyuncede baska dert. haklısın telaslanmakta

Erkekler Ne Diyor 7

• anneni at kediyi al

0|0
    0|0
  • nerede yaşıyorsun

0|0
    0|0
  • Bakma o zaman

0|0
    0|0
  • evin önünde bakabilrizsin neredesin sennn

0|0
    0|0
  • Aparmana alın bari kum falan alın büyüyene kdar takılsın ya da bahceyede alabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Yakınlarda mutlaka bakabilecek birileri vardır Kelebek

0|0
    0|0
  • apartmanın bodrumuna alabilirisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Balkona al kız sakla :(

0|0
    0|0
    • 1ay

Balkonun cok genis olsa alirim sıkıkmaz mı hayvan kücük yerde :(

• Facebook kediminkedi sayfasına katıl orada yetkili birine yaz ilan açmasını sağla sahiplendirmek için ve o şekilde hayvansever sayfalara yaz illaki sahiplendirilecek biyer çıkar.

0|0
    0|0
  • Apartmanin bahcesi var mi onun icin guvenli bir alan

0|0
    0|0
    • 1ay

Maalesef yani bahce cok genis degil ordan da kolayca kaçabilir

• Gönder o kediyi bana

0|0
    0|0
  • Iceri al bence usumesin

0|0