10.000TL ve 1 hafta boş zamanınız olsa ne yapardınız?

#OdtüSoruyor
Evet söyleyin bakalım ne yapardınız bu iki imkan size verilse. Sırt çantanızı takip düşünmeden uzak diyarlara mı giderdiniz? Yoksa hep isteyip de yapamadığınız aktivitelere mi yoğunlaşırdınız? Hayal gücüne güvenen gelsin bakalım.

0|0
21|21

En İyi Kız Görüşü

• 10.000 bir işimi gormez bu yuzden harcamam uzerine biriktiririm. Belki bir kismini altina yatirim yaparim.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İlk iki gün dolabımı düzerdim sonra işte güzel bir laptop alırdım (gamer laptop) sonra uzun zamandır görmediğim bir arkadaşım var onunla güzel bir rakı-balık sofrası ayarlardım kendisi esencılısta yaşıyorda görüşemiyoruz 1,5 yıldır sonra işte ertesi gün gider Baküye uçak bileti alırdım Azerbaycandaki dostlarıma çat kapı bir ziyarette bulunurdum 1 haftayı orada tamamlar geri dönerdim ve ot gibi yaşamaya devam :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Borsada şansımı mı zorlasam ki.

0|0
    0|0
  • 1-2 bin lirasıyla küçük bütçeli bir tatil yapar. Kalan parayı birikim hesabıma eklerdim.

0|0
    0|0
  • tatile çıkarım

0|0
    0|0
  • Gezerim işte napacam

0|1
    0|0
  • Bu para nerden geldi diye bir hafta düşünür harcamaya korkardım 😀

1|0
    0|0
  • Tatile giderdim istediğim herşey alırdim alişveriş falan vallah 10:000tl az bile bana hahahah gözüm aç 😂😂😂

0|0
    0|0
  • kardeşimle yurtdışına giderdim her halde

0|0
    0|0
  • Abimi bulurdum ona giderdim ve geri kalan parayı da çocuk esirgemeye bağışlardım

0|0
    0|0
  • Bankaya yatiririm

0|0
    0|0
  • araba almaya girişirdim babamda destek cıkardı falan bir de taksit yapar öderdim :D

0|0
    0|0
  • Platin kaynak yaptırırım😂

0|0
    0|0
  • Borç ödenir,
    Evde pineklenir.

0|0
    0|0
  • ben gezi yapardim hic gormedigim yerlere hic hissetmediğim şeylere dokunmak isterdim sonra afrikaya giderdim oradaki çocuklara yiyecek giyim gibi yardimlarda bulunurdum küçük yüreklere dokunabilnek kadar güzel bir şey yok cunku

0|0
    0|0
  • Tatil

0|0
    0|0
  • Kiyafet alirim motor alirim

0|0
    0|0
  • Düşünmeden giderim.

0|0
    0|0
  • önce ihtiyaclarimi tamamlardim sonra güzel bir tatil turu

0|0
    0|0
  • benim yazılı kocaman hayallerim var yarısını ayırır saklarım, yarısını hayallerime harcarım.

0|0
    0|0
  • Hindistan Endonezya Tayland Filipinler gezerdim :)

0|0
    0|0
    • 1ay

10:000tl euro degil yetmez ki okadar yerlere gitmene

• 1ay

@Beurself gayet yeter gardaş siz gezmeyi bilmiyorsunuz :D ben onunla dünyayı gezerim be :D

• Evde yatardim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Odtüye molotof atarım soramasın.. bneler diye

0|0
    0|1
  • iPhone ve ihtiyacım olan ürünleri alırdım. Sistem toplardım.

0|0
    0|0
  • ABD ve Schengen vizelerim var. 1 ay güzel bir tatil planlardım kendime.

0|0
    0|0
  • yurt dışı yapardım... yok yok eğlenceli zaman geçirmek için her türlü oyuncakla uğraşırdım ya da ... aman boşver paran mı var derdin var... azıcık aşım ağrısız başım

0|0
    0|0
  • ks'dan 10.000tl param var benimle kim tatile gelir diye sorardım. Kimse çıkmadığı taktirde yüzümü rusya ya çevirirdim mutlaka biri çıkar.

0|0
    0|0
  • Kendime yeni bir telefon yeni bir gitar yeni bir amfi alırdım tahminen 4 bin civarı bişey kalırdı onada 10 karton sigara alırdım kaldı 3 bin onunlada kız kardeşim bişeyler isterse alırdım kaldı 2.5 ve 1 haftalık bir otel odası ve yatış

0|0
    0|0
  • Karıya giderim...

0|0
    0|0
  • yurt dışına tatile çıkarım yeter mi 10 bin bilmem ama idare ederiz :D

1|0
    0|0
  • Sanırım para daha elime geçmeden uçak bileti alır giderdim :D

0|0
    0|0
  • torbacıya yakın bir pansiyon ;)

0|0
    0|0
  • Honda CBR 250r alırım başka birşey yapmam.

0|0
    0|0
  • 10tl ne la pramı o 1milyon olsa neyse

0|0
    0|0
  • bir bilgisayar bir telefon kalan parayla kitap+elektronik devre elemanı alırdım

0|0
    0|0
  • o para 1 hafta yetmez ki

0|0
    0|0
  • Oda komple benim olsa da müzik stüdyosu kursam keşke :/

0|0
    0|0
  • alırım çantamı doğru kıbrısa kafa dinleme

0|0
    0|0
  • Hacca ve umreye giderdim..

1|0
    0|0
  • motorla tüm türkiyeyi kenar kenar gezerim :)

0|0
    0|0
  • 10 bin lira? gunde harcıyorum ben asdf

0|0
    0|0
  • Eve alkol ve yemek depolar 1 hafta boyunca evde içer içer film falan izlerim herhalde arasırada bişeyler yerim daha fazla içebileyim diye özledim valla evde pinekleyip içmeyi dkahsks 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...