Türk erkeklerinin sorunu ne?

Gerçekten anlamıyorum artık bu leş zihniyetinizi ya.

Kendiniz mükemmelmiş gibi sürekli Türk kızlarını eleştiriyorsunuz da hangi Avrupalı erkek böyle hadsiz bir cümle kurardı durup dururken?

Türk erkeklerinin sorunu ne?

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• avrupalı erkeklerı övuyorsunuz ama hepsı bırlıktelık doygunu oldugunundan normal konularıda konusabılıyorlar fakat turk erkeklerı avrupalı erkekler gıbı grup olarak takılmalar kımın kımde naptıgı bellı olmayan ıstedıgı seylerı yapamadıgı ıcın aklında hep cinsellık oluyo dogal olarak

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• son söylediğini tasvip etmiyorum ama her avrupalı erkekte senin çıktığın rus çocuk gibi değil ne yazıkki 75 milyon rus erkeğinin hepsini tanımana imkan yok, anlaşılan sen bütün gün nazdrovya deyip bira ya da votka içip küçük abdestini yapıp taharet bile almadan külotunu çekip çıkan avrupalı erkekleri görmemişsiniz...
    bir b. k sanıyorsunuz şu avrupalı erkekleri bu kişiyi savunmuyorum asla ama avrupada bundan daha beterini söyleyen erkekler var bu kadar gözünüzde büyütmeyin avrupaşı erkekleri

0|0
    0|0
  • şu an senin onlardan bir farkın mı kaldı :D sende gelip Türk erkeklerini yermeye çalışıyorsun

0|1
    0|0
  • haha siz sanki eleştirmiyosunuz bizleri. kısalar tipszler diyen biziz sanki Türk erkeklerine. siz bir türlü erkek beğenmiyosunuz ki. sürekli uzun yakışıklılara tapıyosunuz tam bir playboy delisisiniz

0|1
    0|0
    • 1ay

Bunun eleştiriyle ne alakası var ya? Türk erkeklerine hiçbir hakarette bulunmadan Rus sevgilimden bahsettim diye bu cümleyi hakettim mi? Benim yerimde bir erkek olsa ona da aynısını söyleyecek miydi?

• 1ay

Ulan olayı niye kendine çeviriyorsun? Ülkedeki erkeklerin %95'i yukardaki gibi, kendini yerin dibine sokmaktan hemcinslerinin rezillliğini farkedememişsin.

• 1ay

hiç te bile öyle değil. sen sürekli paratoner gibi onları çekiyosan bütün erkeklere laf edemezsin. senin hemcinslerinin de %95'i fesat ön yargılı ve şekilci buna ne dersin peki? Türk erkeklerine karşı ön yargınız çizgiyi aşmışken bilip bilmeden, yabancı erkekleri daha beyefendi olarak görüyosunuz. hah biz de beyefendiyiz bayan ama siz karaktersiz piçlerin peşindesiniz. sen olmayabilirsin ama %95'i öyle

• Genelleme yapmak çok yanlış. Bu yorumu yapıp, kendini erkek sanan yaratığın insanlıkla bile yakından alakası yok.

0|1
    0|1
  • Bunun Türk erkeğiyle ilgisi yok. Edeple ilgisi var. Bu sitede aklı şeyinde kız düşürme çabasında olan çok erkek var hepsini böyle kafana takma. Sen merhaba desen konuyu sekse getirirler o yüzden boşver trolleri.

0|1
    0|0
  • Bende aynı soruyu kızlar için sormak istiyordum buyurun panel yapalım nedir bu ne istediğini bilmeyen saçma sapan zihniyetiniz?

0|1
    0|0
  • Benim komiğime gidiyor valla :D yanlış anlama öyle cümleler kuracak kadar düşmedim ama ne biliyim yani :D

0|0
    0|0
  • Evet pek düzgün karakter ve tipte değiliz

0|0
    0|0
  • aahhaahahsfsdgefh

0|0
    1|0
  • sorun değilde hani nerde fırlama böyle hababam sınıfı kaçkını varsa Türk ama hep böyle laf çakcak bir kapak koycak yani

0|0
    0|0
    • 1ay

Bu kapak koymak değil haddini aşmaktır. Kadın düşmanlığıdır. Ülkede kaç erkek cinsel hayatı üzerinden aşağılanıyor? Kaldı ki ben konuyu belaltına bile getirmemişken.

• 1ay

aynen iştee adam izliyor cem yılmazı recep ivediği ee yapmak istediği şakada maalesef böyle oluyo haklısın ama ona bişey demedim

• sen cok mu farklısında genelleme yapıyosun

0|1
    0|0
  • adam haddini aşmışta yani avrupalı erkekler hiç böyle yapmaz yani sanki

0|0
    0|0
    • 1ay

yapmıyorlar ama. arada bir manyak çıkıyor da bizde çok fazla var yalan değil

• 1ay

@BenŞirinBaba bizde çok var tamam ama o zaman ben hadsiz türk kızları var diye hangi avruoalı kız böyle derim

• 1ay

olmaz işte.. haa haklı mısın? evet. çünkü bizimkiler de hint kumaşı değil. yapan çok da çaktırmıyorlar. nelsr gördük kimse bana masal anlatmasın. bildiğin kız ben buyum dedi erkek lerin arasında daha ötesi var mı😥haa şu da var., çekinmeden söyleyeceğim, Türk erkeklerine laf edip de yabancılarla yatanlar... ailemden biri bu. E kız kendi yapıyor ama Türk erkeklerini şikayet ettiği şeyle suçluyor.. Çelişki çok.. boşver bu kızlar da bunu hakediyor demek ki

• adam thug life yapmış :D

0|0
    0|0
  • Mevzuyu anlamadım

0|0
    0|0
    • 1ay

Rus erkekleri ile ilgili iyi bir şey söylediğim sorunun altında böyle bir konuşma yaşandı işte başka bir şey yok

• 1ay

Ülkede metrekareye 50 tane düşüyor bu beyinsizlerden, nasıl takmayayım ya?

• 1ay

Takma diyorsam takma. Haklısın da ayrıca

• adam haklı. dağılın.

0|1
    0|0
  • çüş yav öküz müş. hayır yani kime ne?

0|0
    0|0
  • Kendi kendine ironi yaptın ama neyse..

0|0
    0|0
  • bence erkeğin rusu avrupalısı türkü yok

0|0
    0|0
  • Başkalarını eleştirmeye hakkımız yok kişi önçe kendini eleştirmeli

0|0
    0|0
  • Sizden bıktı millet artık soğukluğunuz dan saçma davranışlarınız istekleriniz den.

0|0
    0|0
  • Aha mevzu var.

0|0
    0|0
  • ADAm haklı !

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Takma kafana. Böyle kendini bilmezleri ayıklamak lazım. İnşallah KS bir gün yapar.

0|1
    0|1
Yükleniyor...