Biriyle nasıl tanışırız?

Bizim burada ki adalet sarayında bir çocuk çalşıyor. Dehşet bir şey hemde. 185 boy, zayıf yapı, mavi gözler.. Çok yakışıklı anlıyacağınız. Hergün olmasa da çoğu zaman karşılaşıyoruz. İsmini öğrenmek istiyorum ama nasıl öğreneceğimi bilmiyorum. Nasıl bir yöntemle daha önce hiç ortamlarda birlikte olmadığım insanla nasıl konuşabilirim? Hiç değilse ismini nasıl öğrenebilirim? Özellikle erkeklere bu sorum bir kız size gelip isminizi sorarsa tepkiniz ne olurdu?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• sabah gorduysen günaydın de sizde adliyedesiniz herhalde falan bende burda falan bolumdeyim sizin bölümümüz ne acaba oda falanca işler diycem sende aa bu arada ben Ceyda de elini uzat oda bende murat diycek olacak bitcek eğer öğlen görürsen merhaba falan yine aynı şeyler yani biraz iş sende göz temasını iyi kur akıt duygularını gözünden içeri

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öğren bir şekilde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Aynı dertten yakınıyorum. Hoşlandığım bir kız var ve ben hiçbir şey söyleyemiyorum. Aynı ortamda olmamıza rağmen..

0|0
    0|0
  • Adımı söylerim ne yapabilirim başka ne yapabilirim ki

0|0
    0|0
  • tanistiktan sonraki buraya yazicagin soruyu yaziyimmi

0|0
    0|0
  • Yakışıklı diyene kadar beni tarif ediyorsun sandım

0|0
    0|0
  • Onu bilmem de isyerinde bir kız bana asılacak olsa direkt sikayet ederim.

0|0
    0|0
  • Bakışlarını eksik etme

0|0
    0|0
  • yok sakın yapma. çok ezikçe

0|0
    0|0
    • 1ay

Başka bir önerin? Nasıl öğrenicem ben bunun ismini?

• 1ay

pardon bakar mısınız? ya yanlış anlamazsanız sizi bir arkadaşıma çok benzetiyorum ama acaba o musunuz yoksa abisi akrabası falan mısınız? yıllar oldu görüşmeyeli de birbirimizin izini kaybettik. adınız tolga mı acaba?
      bak bu taktiği herkes vermez sana. ama İzmir çocuklarının çoğu, kızlara bunu uygular. :)

(bu yorumu okuyup ta anaa lan aslında bunu kullanabiliriz haa diyen herkes yorumu beğensin yoksa hakkımı helal etmiyorum :( )

• 1ay

Bu da burada çok kullanılır bilindik bir şey yani.

• bence hiç uzatma git direk ver hayır diyemez

0|0
    0|0
    • 1ay

Yoh çiçeğine

• 1ay

Kışın ne dekoltesi ya zaten normal de de giymeyi tercih etmiyorum uzun boyluyum 176 boyum var pantolon siyah kaşe mont öğretmen gibiyim işte

• 1ay

ya değişik o an için bir soru falan bul sor kendisine işte

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...