Rus erkekleri ile ilgili tespitim nasıl?

Şimdi bizim Türk erkekleri normalde Türk kızlarının etek boyuna bile karışan ortadoğu çomarının teki, ama etrafta Rus kızları olunca insan taklidi yapıyorlar ya;

Rus kızlarıyla konuşuyorum Rus erkeklerini yerden yere vuruyorlar ama benim tanıdığım tüm Rus erkekleri melek gibi.

Acaba Rus erkekleri de Türk erkekleri gibi kendi ülkesinin kadınına kötü davranırken diğerlerine iyi mi davranıyor?

1|1
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Ruslar bekarken erkek veya kadın akıllarına ne geliyosa onu yaşarlar ama evlendiklerinde kadınlar kocalarına çok bağlıdır ve de erkekler ailelerine iyi davranırlar... rahatdır rus erkekleri sosyolojik olarak bakarsan doğru Türk erkeğiyle kıyaslanamaz...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 3 yıl rusyada yaşadım ve Rus erkeği sevgilisini ne kadar çok severse sevsin, kızın egosunu okşamamak için çok ilgi göstermez, internette edindiğin Rusya hakkındaki yalan yanlış bilgileri geçtim, Türk erkeğinin sevgilisine sahiplenmesine iğrenç diyorsun, tamam sana karışılmasını sevmeyebilirsin, sevmiyorsan Rusya'ya git ilgi görmemek neymiş gör

0|0
    0|0
    • 1ay

Rus erkeklerini tanımak için rusyaya gitmem gerekmiyor :)

• 1ay

Ben de Türk erkekleri konusunda bilgiliyim ama senin gibi zavallılara domine edilmenin sevgi göstergesi olmadığını anlatamıyorum.

• 1ay

tamam, seni hiç siklemeyecek Rus erkekleriye evlen ne diyeyim :D

Erkekler Ne Diyor 19

• rus erkekleri kıskanç ve sinirlidir.. abaza değildir.. ilgiyi sevmezler serttir.. rus kızları yalaka ısrarcı türkleri görünce bizimkiler neden böyle diyor.. ama aslında türklerin derdi belli :D alttan alma şebeklik yapma niyetleri de belli :D

1|0
    0|0
  • knk sen ve senin gibi Türk rus karşılaştırması yapanların derhal psikiyatriye gitmelerini öneriyorum :D

0|1
    0|0
  • Kendi ülkemizin kadınlarına kötü davranmıyoruz mesela sevgilim diyelim biz müslüman bir ülkeyiz namusuma sahip çıkarım öyle oluyor yani ama elin rusunun namusu umurumuzda olmaz şöyle bişeyde var dünyada çekilmeyen tek kadın millet türk milleti bunu dünya biliyor her kadın için geçerli değil tabi, artı rus erkekleri kadın gibidir erkek denmesi bile saçma

0|0
    0|0
    • 1ay

Başkasının namusuna sahip çıkmak senin ne haddine?

• 1ay

Avrupalı kadınlara da hadsiz bir şekilde karışmayı dene, ondan sonra en çekilmez millet muhabbeti yaparsın çomar.

• 1ay

:) yapınca olanlar ortada rusla evleniyor adamlar hayatı boyunca kafa dinliyor sus deyince susuyor kadın bide kadına şiddet diyosunuz lan ben türkiyeden başka hiç bir ülkede görmedim kadının toplu taşımada oturmak için kavga ettiğini namusuna laf getirdiğini sizden başka çingar yok zaten başka kadınlarına çekemiyorsun dişi it seni

• yok ruslar kadına değer vermez zaten içkiye daha çok değer verirler.

türk erkekleri sahiplenir onlar sahiplenmez pek. kız arkadaşını satanlar ya da bunu yapmasına izin verenler, zevk için eş değiştirenler falan var. onları kültüründe de bu normal olarak algılanıyor sanırım ya o konudan çok emin olamadım bir türlü

0|0
    0|0
    • 1ay

Normalde Türk erkekleri de kadına değer vermez zaten, köle olarak görüyorlar kadını ama diğer ülkelerin kadınlarına karşı melek oluyorlar.

• 1ay

Sen kaç kere tanık oldun buna? Babası baskıcı olan arkadaşlarım annelerinin desteğini alır genelde, Türk dizilerinden aile yapısı tespiti yapma.

• 1ay

tv izlemiyorum dizileri bilmem genelde insanları izlemek daha eğlenceli. tamam zaten kadınlar dedikodu da yapmıyor her şeyi erkekler yapıyor. seni kendi ufak dünyan ile baş başa bırakıyorum. uzatmayalım daha fazla boş yere konuşmayı sevmem pek

• Doğru tespit. Onlarda rusyada çomar

1|0
    0|0
  • Rus erkekleri ya da yabancı Erkek Muhabbetim var. Adamlar eşilerine karışmazlar Bizim gibi bir sertlik leri yok Kadın isyediğini yapsn umursamaz sahiplenmezler Ama Biz Agresif sert Ve sahiplenen kıskanan Adamlarz Sebeb Şu ki Bunu istemeyen kişiler Yabancıya bksn

0|0
    0|0
  • He yav he kötü davranıyorlar. Gelen kutusunda kaç tane mesaj var bizimkiler çok meraklı göt kaldrmaya

0|0
    0|0
  • Türk erkekleri ile Rus Kadınları birbirini hak ediyor olabilir :D sizede Rus erkeklerini verelim herkes kazansın.

0|0
    0|0
    • 1ay

Benim işime gelir valla. Hem genetik çeşitlilik güzel bir şey :D

• 1ay

Bize uyar 😂😂

• Olabilir

0|0
    0|0
  • Soru neydi bebişim? Haa bu arada o eteği düzelt artık benimsin 😂😂😂

0|0
    0|0
    • 1ay

Komik gerçekten

• 1ay

Amca cidden bu saçmalığın mizahına bile tahammülüm yok yapma

• 1ay

Çok ozur dilerim canım bilmiyordum böyle hassas olduğunu. .. Kendimi nasil affettirebilirim sana?

• Herkeste birbirinden bıkmış aslında Türk erkekleri kızlarına bişey der kızlar durmaz erkeklere giydirir nolcaksa böyle

0|0
    0|0
  • Rus erkekleri çok soğuk başka milletlerdeki kadınlara saygılı davranacağını hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
  • rus karılarını türkiyeye türk karılarını da rusyaya gönderelim

0|1
    0|0
    • 1ay

Bize uyar

• 1ay

Biraz daha konuşursan seninde agzınla bir tarafın bir birine girecek. Engel yedin mal. senin görüşün olduğu için yorum yapacaksın ama ben bakmıcam ürü kendi kendine

• 1ay

aman çok korktum lütfen engelleme

• L. n sıfır rus erkekleri bir gün orda bigün burda evden işe gidip geliyoz sen bize ne laf yapıyon

0|0
    0|0
  • Herkes kendinde olanı sevmiyor

0|0
    0|0
  • hadi ordan ergen

0|0
    0|0
  • Misafire hürmet :D

0|0
    0|0
  • çomar sensin

0|0
    0|0
  • Rus erkekleri bir hafta corabini degistirmez be !

0|0
    0|0
    • 1ay

Öyle bir şey yok. Lisede 2 yıl Rus bir çocukla çıktım, son derece temiz biriydi. Başkalarıyla o kadar samimi olmadım ama onlar da bakımlı görünüyor.

• 1ay

Nasil caktiysa artik.

Kızlar Ne Diyor 4

• 2-3 Rus tanıdım pek melek değildiler, internette karşılaştıklarım da melek değil. Genelde sürekli sarhoş dolaşırlar ayrıca çok kavgacı olurlar.

0|0
    0|0
    • 1ay

Antalya'da yaşayanlar hiç öyle değil

• 1ay

Olabilir ben antalyada görmedim, benim gördüklerim direkt rusyanın bağrından çıkmış Rusya'nın yozgatlıları, konyalıları, erzurumlularıydı.

• Çomara katılıyorum kurttan türedikleri için ahahha

0|0
    0|0
    • 1ay

Çomar olma sebepleri Türk kültürü değil, müslümanlık.

• Rus un erkegide hic cekilmez. Hepsi sarhos, saygi yok teecihim değil . Almanlar iidir 👀😍😉

0|0
    0|0
  • olabilirdi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...