İnternetten bakarak kitap yazıp popüler olmak ister miydiniz?

Son zamanlarda yaşanan "Kürk Mantolu Madonna" olayına neden şaşırıyorsunuz ki anlamıyorum. Boşanan eşi tarafından böyle bir söyleme maruz kalan ve ülkemizde milyonlarca kitleye ulaşan kitabın yazarı hakkında böyle söylentiler var. Yani pek de şaşırmamak lazım. Artık karısı boşanacağı için böyle bir iftirada bulunmuş mu bilinmez.
İnternetten bakarak kitap yazıp popüler olmak ister miydiniz?

2|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

• Ulkemin kultur seviyesi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu adam tam bir alçak dolayısıyla bak işte müslümanlar alçak algısı oluşuyor insnalarda halbuki onospu çocuğunun biri müslümanların ki şuurusz olanlar tam hedeftir her yönden açık olan islama olan zaafiyetini kullanmasıdır. Yani olaya müslümandı değildi aleviydi sünniydi diye değil onospu çocuğıydu nikahsız mahsüldü gibi yaftalamalarla bakmak doğrusu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Öküz öldü ortaklık bitti... böyle durumlarda insanın nasıl bir karaktere sahip olduğu anlaşılıyor. Hiç hoş durumlar değil adam yazdı yazdı karıştırma ortalığı rezil etme adamı amaçları pislik iğrençlik karaktersizlik... başka kelimeler kullanamıyorum yorumum kaldırılıyor 😀

0|0
    0|0
  • Ben alıntı olduğuna inanmadım pek

0|0
    0|0
  • Okudum kitabi.. klasik turk filmi gibi

0|0
    0|0
  • İsterdim tabikide ayrıca kürk montolu modan na konusunda hak veriyorum çok değerli bir kitap benim gözümde ve gerçeğini bilinmeyen bir olay bu şekilde yargilanmamali

0|0
    0|0
  • Neden olmasın 😂

0|0
    0|0
  • Yok ben almayayım. Alana da Allah akıl fikir versin

0|0
    0|0
  • Doğruysa adam zekiymiş valla paranın *mına koydu diwomzjfkslsmckfk

0|0
    1|0
  • Evet.
    Sana beslediğin yoğun sevgiyi kaleme almak isterdim.

0|0
    0|0
  • Ben kitabı okudum kendısıylede tanıstım kıtabın içeriği zaten herkesin bildiği ama uygulamadıgı seyleri yazdıgını söylemişti söyleşisinde yani internetten yazmıs olabilir arastırma yapıp cok da abest bir durum degıl

0|0
    0|0
  • evet:)

0|0
    0|0
  • Basınevi farkederdi.

0|0
    0|0
  • sen ister miydin peki

0|0
    0|0
  • İstemezdim

0|0
    0|0
  • olay ne ben olayı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • hemde o kişi eşini aldatmış diye de haberler çıktı ve sanırım doğru

0|0
    0|0
    • 1ay

Ciddi misin?

• 1ay

bana bile sırf nickim yüzünden bunu diyen çıktı ama hak veriyorum çünkü bu sitede çok fazla ermeni ve yahudi destekçisi var! insanlar paranoyak oldu artık

• 1ay

Ruh hastasılar. Övsen baş tacısın biraz eleştirsen provakatif.

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben bu konuların içeriğini bilmiyorum. Nedense hiç merak da etmedim. Ülke bunu konuşuyor ben ise üşenip bakmıyorum ne iş diye.

0|0
    0|0
  • ısterım ama 24 saat yetmıyor bana vaktım hıc olmuyor malesef

0|0
    0|0
  • nasıl internetten bakıp yazmış anlayamadım açıkçası

1|0
    0|0
  • Evet, isterdim...

0|0
    0|0
  • ilgnç interneten bakıp ilham almış. Sanırm bn bunu anldm