Bir insan annesine guvenemezse başka kime guvenebilir ki?

Bir insan annesine guvenemezse başka kime guvenebilir ki soruyorum size? Anneme güvenmek istiyorum ama olmuyor. bir şey söylüyorum anne lütfen teyzemlere söyleme aramızda diyorum arkasını donuyor kadın içeride telefonla konuşurken kulak kabartiyorum dedklerimi söylüyor hemen.. teyzemlerle arası falan çok iyi. ama gecen gün bir olaya şahit oldum annemle küçük teyzem ortanca teyzenin hakkında konuşuyorlardı sok oldum araları o kadar iyiki oysa dışarda biri görse öyle derki ben de ole diyorsun taki o konuşmaları duyana kadar. bizim aile çok aktif dedikodusu bol ilanından kızlar daha iyi anlar beni.. ama annem bana birşey söylemek istemiyor ben herşeyi en son duyuyorum herşey olup bittikten snra oysaki kimseye söylemem ağzın ekidir. sonra biz gecen teyzemlere oturmaya gittik. diğer 2 teyzem bazı olaylardan bahsettiler.. annem ondan da bahsetti telde.. niye konusuyorlarki benden için yanı duymasını istemiyorum.. gelme dicektm teyzene ama bu sefer niye diye soravak o yuzden geldi dedi. sizce annem niye böle yapıyor niye bana güvenmiyordu hic bir alanda güvenmiyordu bana. nasıl bir tavır sergilemeliyim ne yapmaliyim?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...