Sürekli yardım peşinde koşan ama tek başına olan kişileri görünce ne düşünüyorsunuz?

çevrenizde görmediysenizde bazen dizi ve filmlerde karakter olarak yansıtılır böyleleri denk gelmişsinizdir
kendilerine ait bir hayatları vardır, kendi alanları ve az çok iyi bir konumdadılar ve tek başlarına olurlar. Bu haldeykende başkalarına yardım peşinde koşarlar. Hani olur ya durduk yere menfaat beklemeden biri gelir yardım eder ve sonra gider... böyle biriyle karşılaşsanız ne düşünürsünüz olumlu olumsuz
şimdi kısaca çok iyi biri olduğunu düşünürüm demeyin bu zaten bilindik

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel insanlardır.

0|0
    0|0
    • 1ay

yorumunuz için teşekkür ederim

• 1ay

Rica ederim. ALLAHa emanet olun.

• 1ay

sizde

En İyi Kız Görüşü

• artistliğin kime, derdim.

0|0
    0|0
    • 1ay

belki öyle mutludur ya da huzurludur sonuçta hava atmıyorsa artist sayılır mı

• 1ay

anlattığına göre bana havalı geldi:)

• 1ay

anladım, yorumunuz için teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevgiye ihtiyacı olduğunu düşünürüm

0|0
    0|0
    • 1ay

yorumunuz için teşekkür ederim

• Bana çok samimi gelmiyor

0|0
    0|0
    • 1ay

neden sonuçta yanında durup menfaat beklemeyecek gidecek yani

• 1ay

öyle tab, yorumunuz için teşekkür ederim

• 1ay

Rica ederim

• Vardır bir çıkarı namussuzun

0|0
    0|0
    • 1ay

belki çıkarı sevap kazanmak ya da başkalarının mutluluğuyla mutlu olmaksa?

• 1ay

hayır tam aksine bu kafaya takmamı önlüyor benim nasıl bir hayat yaşadığımı bilmiyorsunuz ki siz normal kendi açınızdan bakıyorsunuz

• 1ay

O zaman tadını çıkar ya :D

• acıyorum o cabalar durur. işini gördüğü kişinin umrunda olmaz

0|0
    0|0
    • 1ay

ama o tür kişilerin amacı zaten fayda sağlamak olmuyor yani kişisel bir duyguyla değil mesela inanç düşüncesiyle hareket edebiliyorlar. Karşılığı insandan beklemiyorlar bu durumda umursanıp umursanmama önemsiz oluyor aslında

• 1ay

daha önceleri aileden aldığım terbiye neticesin de insan ayrımı yapmazdım ama sene 2000 den sonra adamına göre bey adamına göre yılan olmaya mecbur kaldım. çünkü şeytana gerek kalmadı şeytanlaşmış insanlar yetiyor. Uyanık olmazsan oturur sana yazılan senaryoyu 100 defa okursun hayat okulunda başarılar rica ederim

• 1ay

tekrar teşekkür ederim

• bir süre sonra enayi gibi hissedersin

0|0
    0|0
    • 1ay

eğer saflıkla yardım ediyorsanız enayi olabilirsiniz ama bu bir seçimse istediğiniz an yardım eder istemediğiniz an etmezsiniz bu durumda enayi durumuna düşmektende kurtulabilirsiniz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...