Sürekli yardım peşinde koşan ama tek başına olan kişileri görünce ne düşünüyorsunuz?

çevrenizde görmediysenizde bazen dizi ve filmlerde karakter olarak yansıtılır böyleleri denk gelmişsinizdir
kendilerine ait bir hayatları vardır, kendi alanları ve az çok iyi bir konumdadılar ve tek başlarına olurlar. Bu haldeykende başkalarına yardım peşinde koşarlar. Hani olur ya durduk yere menfaat beklemeden biri gelir yardım eder ve sonra gider... böyle biriyle karşılaşsanız ne düşünürsünüz olumlu olumsuz
şimdi kısaca çok iyi biri olduğunu düşünürüm demeyin bu zaten bilindik

0|1
16

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel insanlardır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• artistliğin kime, derdim.

0|0
    0|0
    • belki öyle mutludur ya da huzurludur sonuçta hava atmıyorsa artist sayılır mı

• anlattığına göre bana havalı geldi:)

• anladım, yorumunuz için teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Bana çok samimi gelmiyor

0|0
    0|0
    • neden sonuçta yanında durup menfaat beklemeyecek gidecek yani

• öyle tab, yorumunuz için teşekkür ederim

• Rica ederim

• acıyorum o cabalar durur. işini gördüğü kişinin umrunda olmaz

0|0
    0|0
    • ama o tür kişilerin amacı zaten fayda sağlamak olmuyor yani kişisel bir duyguyla değil mesela inanç düşüncesiyle hareket edebiliyorlar. Karşılığı insandan beklemiyorlar bu durumda umursanıp umursanmama önemsiz oluyor aslında

• daha önceleri aileden aldığım terbiye neticesin de insan ayrımı yapmazdım ama sene 2000 den sonra adamına göre bey adamına göre yılan olmaya mecbur kaldım. çünkü şeytana gerek kalmadı şeytanlaşmış insanlar yetiyor. Uyanık olmazsan oturur sana yazılan senaryoyu 100 defa okursun hayat okulunda başarılar rica ederim

• tekrar teşekkür ederim

• Sevgiye ihtiyacı olduğunu düşünürüm

0|0
    0|0
    • yorumunuz için teşekkür ederim

• Vardır bir çıkarı namussuzun

0|0
    0|0
    • belki çıkarı sevap kazanmak ya da başkalarının mutluluğuyla mutlu olmaksa?

• hayır tam aksine bu kafaya takmamı önlüyor benim nasıl bir hayat yaşadığımı bilmiyorsunuz ki siz normal kendi açınızdan bakıyorsunuz

• O zaman tadını çıkar ya :D

• bir süre sonra enayi gibi hissedersin

0|0
    0|0
    • eğer saflıkla yardım ediyorsanız enayi olabilirsiniz ama bu bir seçimse istediğiniz an yardım eder istemediğiniz an etmezsiniz bu durumda enayi durumuna düşmektende kurtulabilirsiniz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...