Bugün ne öğrendiniz?

Geçen bir günün ardından , mesela ; iyi ve mutlu bir haber mi aldınız? Bir yemek tarifimi öğrendiniz? Birileri size hayata dair birşey mi öğretti? ya da derste çok şaşırdığınız bir genel kültür bilgisi mi öğrendiniz? Kısaca bugun ne öğrendiniz?

0|1
6|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sorduğum soruda verilen cevaplarda aldatan insanların pişman olmayıp üstüne çok rahat olduklarını gördüm. Yani daha önce aldatmış ve hiç pişmanlık hissetmemiş insandan uzak durmak gerektiğini.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Zamanın gerçekte ne demek olduğunu ve o bahsi geçen zamanı tutamayacağımı, geçen zamanı geri getiremeyeceğimi ve gönül acısının ağırlığının daha ağır olduğunu.

0|0
    0|0
  • Seni hiç bırakamam
    Sensiz ölürüm
    Sensiz yaşayamam
    gibi yalanları söyleyenlerin ne kadar aşşağılık olduklarını öğrendim son zamanlarda.
    Ve ona buradan sesleniyorum, diyorum ki;
    http://i.hizliresim.com/nENvnM.jpg

0|0
    0|0
  • Ölüme 1 adım daha yaklaştığımı öğrendim.

0|0
    0|0
  • Boğazımın şiştiğini öğrendim :)

0|0
    0|0
  • Sateancta harflerin ve sayıların bir anlamı olduğunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kuzenimin 11 yıl sonra ilk kez hamile olduğunu öğrendim mutlu oldum.

1|1
    0|0
    • 1ay

ayy neguzel : )) bugun aldıgım guzel bır haber senınkı : )) sabah beriiçim şişti kotu haber duymaktan : )

• Başkalarının saçma sapan söylentileri yüzünden ilişkimi bitirmemem gerektiğini ve aslında sevgilimi gerçekten sevdiğimi öğrendim 🙏

1|0
    0|0
  • Burdan mesaj atanların ıkısıde fakeymıs :D Itıraf ettı tekı dıgerı etmedı :D

0|0
    0|0
  • Cesitli muhasebe bilgileri :D

0|0
    0|0
  • bugün çok şey öğrendim

0|0
    0|0
Yükleniyor...