Nasııll kilo vericeğim?

boyum 160 kilom 70 ama baya kiloluyum baldırlar falan. Sabah kahvaltı etmiyorum.Öğlen 12 de tost falan yerim hazır.öğlen aburcuburla çekiyorum 4 te eve gelip ev yemeği yerim akşam meyve tatlı ne varsa yiyorum bogazımı tutamıorum ne yapıcam_?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Boyum 1.65 kilom 60 75 kilodan düştüm saat 19.00 dan sonra kesinlikle yemek yemedim. Yağlı Ve şeyleri ve 3 beyaz da dahil olmak üzere karbonhidratı Ve hazır yiyecekleri içecekleri hayatımdan çıkardım hedefim 55 umarım ulaşabilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kilolu değilsin ama üst sınırdasın en azından 4 kilo vermen lazım ideal olman için.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bilmiyorsan konuşma. 160 boyuna göre kilosu gayet fazla 50-55 arası olmalı

• 1ay

@gökyüzü_mavisi_ ben kendi zevkime göre konuşurum birilerinin dayatmaları beni iilgilendirmiyor ben kendi zevkime estetik anlayışıma bakarım. zayıf kadın sevmiyorum kadın dediğin balık etli olmalı hadi diyelim en iyi ihtimalle 60-65 kilo arasında olman yeterli bu kiloya gelmen de zor değil.

• Abur cuburu kes ve kahvaltı yapmayı ihmal etme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• az ve çok yemelisin bide sporunu düzenli bir şekilde aksatmadan yapman gerekir

0|0
    0|0
Yükleniyor...