Neden kızların insani yönleri daha gelişmişken erkeklerin hayvansal yönleri daha baskındır?

Dünyaya bakıyorum iyi şeyler öerhamet güzrllik nezaket saygı hep biz kızlarda

Ne kadar kötü ve hayvanca şey varsa o da hep erkeklerde.. Kavga küfür dövüş hırsızlık ahlaksızlık aldatma falan.. Neden böyle bir fark ve neden erkekler bu kadar kötü ve duyarsız?

Kızlar insan gibi insan iken erkekler neden hayvansal davranıyorlar?

saygı içinde fikirlerinizi alalım

#Kız
#Erkek

• Çünkü kızlar iyi kalpli ve merhametli
    64%(9)65%(11)Oy Ver67%(2)
  • Çünkü erkekler kötü ve hayvani yönleri baskın
    36%(5)35%(6)Oy Ver33%(1)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Birinci olarak bir sözle başlıyorum "Bu dahil bütün genellemeler yanlıstır" herşeyin herkesin bir istisnası vardır. Efendi terbiyeli erkeğinden tut küfürbaz yalancı ahlaksız kadınına kadar hepsi mevcut ek olarak da olay aile terbiyesinde bitiyor
    İkinci olarak erkeğin doğası biraz vahşi olabilir Y kromozomundan dolayı hatta XYY bireyleri var ki psikopat seri katil falan çok vardır bu şekilde bu Y kromozomu kişiliğinden hormonundan tut cinsiyetine özel hastalığına kadar birçok özelliği etkiliyor
    Üçüncü olarak burada kadınları yüceltim erkekleri yermenin bir anlamı yok olsa da sana düşmez anlıyor musun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayir erkek kadin fark etmiyor insanlardan nefret ediyorum. Kadinlardan da mefret ediyorum onlarda da her bok var erkeklerde de

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Ey insan! Tüm erkeklere edepsizlik etme cürretine sahip değilsin... !

0|0
    0|0
  • sen hep cinsiyetçi sorular sorup duruyorsun senin IP ve MAC adresin alınıp siteden 500 sene ban yemen lazım :D fddffdfd

0|0
    0|0
  • bence de öyle kanka

0|0
    0|0
  • Cinsiyetçi soru için şikayet edemiyo muyuz ya?

0|0
    0|0
  • cinsiyetci ve genelleme ile yaklaşmışsın dikkate alamadım bu yüzden

0|0
    0|0
  • halt etmişsin sen

0|0
    0|0
  • butun erkekleri ayni bulma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• A dedim

0|0
    0|0
  • Hayır kadının da kötüsü var

0|0
    0|0
  • Cünkü erkekler hep odun hep kütük maalesef en dindarindan en dinsizine en zengininden en fakirine kadar alayi böyle. Ömür boyu bekar kalmaya karar verdim.

0|0
    0|0
  • Bende aynısıni düşünüyorum

0|0
    0|0
  • a şıkkı

0|0
    0|0
Yükleniyor...