bir kadın evli oldugunu bile bile niye ille p adamı ister?

Ortada o kadr bekar adam varken niye kendinden büyük evli çocuklu adamlarla virlikte olurlar ya mesela şeyma subaşı elini sallasa ellisi ama acunla birlikte evli değil ama cocuk yaptı üstüne üstlük bir kadın para için mi gercekten sevdigi için mi bir kadın metres olmayı kabullenir

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü p adamlar hepp sorun çıkarır bu kadınların hoşuna gider. aa ne kadar renkli hayatı var der. sonra kızların hevesleri kaçınca adam gibi adam kalmamış derler. vardı da kendisi kaile almıyordu. çünkü adam gibi adamlar kendine yılan gibi yaklaşmıyordu bu da kızın soğumasına neden oluyordu. tüm kadınlar erkekler bizi kullanmak istemesin der ama kendisini okşamayan erkeğe de sıcak bakmazlar. hep insanın karakter ve mantığındaki çelişkilerdir. Tüm bu saçmalıklar ancak sizin gibi aklı selimlerin gözüne batar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Seviyor olsam. bende birlikte olurum.. sevdigim sakat olsun.. hasta olsun.. evli olsun.. farketmez.. sevdiysem konu kapanmisdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Erkek seçme işi sıkıntılı
    Başka bir kadın onu seçmiş ondan çocuk yapmış demekki güvenilir adam diye diğer kızımız da seçilmiş şeyim üstüne konuyor

0|0
    0|0
  • nedense hep paralı erkeklere 2. kadın olarak gidiyorlar
    tesadüf işte hep bunlar:D

0|0
    0|0
  • para herseyin ustune ciktigi icin. baska aciklamasi yok. ben 45 yasinda bomba gibi hatunun 65 yasinda porsumus adamla evliligini izliyorum. sebep=para

0|0
    0|0
  • Sanat camiasında ilişkılerın yaşı yoktur tamamen reytıng gösterış gundemde kalma uğraşı 18 yasındakı mankenler50 yasındakı iş adamlarıyla bırlıkte oluyo evlısı bekarı hıc farketmıyo metreslık onlarda hobi olmuş

0|0
    0|0
  • Para için para ne sevmesi

0|0
    0|0
  • paradır bence

0|0
    0|0
  • şeytann bu kadınlar şeytannnnnnnnnnnn asdasd

0|0
    0|0
  • Kadınlar paraya aşık oluyor acun sana teklif etse cidden hayal et kabul etmezmisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• cunku yasaklar en tatli geliyo insanlara
    onlar sen ben gibi dusunmuyo

0|0
    0|0
  • O para icin o. pu digerleri zaten dogustan o. pu

0|1
    0|0
Yükleniyor...