İnançlarınızı sorguladınız mı?

Sadece dini inancınızı değil.. Adalete , insanlara, sevgiye , aşka.. Her şeye olan inancınızdan bahsediyorum..

Gerçekten adalet diye bir şey var mı? Er ya da geç adalet yerini bulur sözüne inaniyor msnz?

0|1
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Evet var er ya da geç yerini bulacaktır sözüne de inanıyorum bunun için nedenlerin çok

1|0
    0|0
    • 1ay

Nefret olmadan sevginin kıymetini bilir miyiz? Hayır peki mutsuzluk olmadan mutluluğun kıymetini bilir miyiz? Hayır dunyada ki burun olguların hep zıttı vardır hiç neden diye düşündüm mu?

En İyi Kız Görüşü

• Sorguladim. Bu dunyada adalet yok ama Allahin adaleti vardir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Allah'a inandığım kadar hiçbir şeye inanmam..

"Adl" Allah'ın ismidir.. Adalatettir..
    Allah varsa adalette vardır..

Haşir, adaletin tecelli edeceği yegâne yerdir..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Tabiki. Sürekli sorguluyorum hemde. Acaba bir tek benmi böyle sürekli sorguluyorum diye düşünüyorum. 🤔🤔

1|0
    0|0
  • Her zaman sorgularım. Ben Empati yapan adaletli bir insanımdır. 😇

1|0
    0|0
  • Adalet denen bir şey yok, adaletin yeri paradan geçer. Parayı verirsen adaleti sağlarsın.

İnsanlara karşı inancım kalmadı. Çünkü insanlar da, "Para için her yol mübah." demeye başladı.

Sevgiye ve aşka inancım var. Çünkü bir tek onlar gerçekten yaşanırsa gerçek olabilir.

1|0
    0|0
  • Öyle bir buluyorki aklın tamamıyla tatmin oluyor. Örnek fetöcular. 40 yıl sürdü elemanların hak yemesi gizliden gizliye yedikleri haltlar. Bak şimdi noldu 😈

1|1
    0|0
  • hayır adalete kesınlıkle ınanmıyorum yok adalet falan ne adaletı bır sefer bu kendı duzenınde adalet yok hıc bır yerde adalet yok tek adalet dunyada para olmuş ınsanlar yozlaşmış adalet olsaydı unıversıte mezunu nıce ınsan bım de şok magazalarında asgarı ucrete calışmazdı sadece ALLAHIN varlıgına ınanırım ama ınsanların bu duzen dunyasında adaletsız acımasız bencıl oldugunu bılıyorum bucur cadı

0|0
    0|0
  • Her şeyi sorgulayan bir yapım var. Adalet var er ya da geç teselli ediyor ama kötü bir huyum var oda çok sabırsızım.

1|0
    0|0
  • İnsanlık inancını sorguladım

1|0
    0|0
  • Adalet olgusu Allah'ın insanoğluna bahşettiği en güzel merhametlerinden biridir. ama insanin nefsi, çoğu insan bu duyguyu körertiyor ve öldürüyor. sonuçtan olanlar oluyor onu öldürdükten sonra.

1|0
    0|0
  • İnançlarımı sorgulamam için önce bir inancımın olması gerekir. 😉

1|0
    0|0
  • hiç bişeye inancım yok. mucize olsa bile kesin bir bit yeniği vardır diye düşünürüm

1|0
    0|0
  • Belki de biz sadece sorguladığımız için inandığımız değerler birer birer yok oluyordur. Konuşmaktan şikayet etmekten sitem etmekten başka bir çabamız olmadığı için bu haldeyizdir.

1|0
    0|0
  • Sorguladim ve ne kadar doğru olduğunu bir kere daha gordum

1|0
    0|0
  • Adalet sadece bir isim. adalet falan yok.
    https://www.youtube.com/watch?v=3jvXLKQfVPE
    bunu izle ne demek istediğimi anlarsın.

0|0
    0|0
    • 1ay

İzlemek istemiyrm adaletin olmadığını yerince görüyorum daha fazla cnmı sıkmak istemiyrm

• sorguladım gayet güzel sorgulamışın ya 😁

1|0
    0|0
  • sorguladım

1|0
    0|0
  • Er ya da geç adalet bulunucak bulunur sorgulamadan hiçbirşey öğrenilmez özellikle DİN

1|0
    0|0
  • Tüm inançlarımı sorguladım.

Adaletsiz bir tanrı varken, adaletin olamayacağını da anladım.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnandığım şey ''ne ekersen onu biçersin'' iyilik yaparsan iyilik kötülük yaparsan kötülük bulursun. Bunu kendi hayatımda da defalarca yaşadım.

1|0
    0|0
  • Valla aska inancim kaybolmaya basladi

1|0
    0|0
  • sorgularım her defasında.

0|0
    0|0
Yükleniyor...