KS itiraf buyrun bakalım?

Hemen hemen hepimizin içinde sakladığı bir anısı özlediği güzel insanlar vardır. Benimde öyle güzel bir insan vardı. ki en azından benim için öyleydi ben onun için aynı seyleri ifade etmiyormuşum demekki üniversiteden mezun olduktan 7ay sonra ayrıldık. Elimde olmadan onu özlüyorum..(Bu arada ayrılalı 4 yıl olacak) Onun parfümünü kullanan insanlar geçiyo yanımdan dönüp bakıyorum acaba o mu diye böyle kötü bişey işte özlemek ve şu aralar

Bunu dinliyorum bu şarkı geçen onca zamana rağmen hala özleyenlere gelsin 😊😊. Sizinde varsa itirafınız dinleriz efenim 😊😊 teşekkürler şimdiden Zaman ayırdığınız için

0|1
18

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• birinden hoşlandım pkklı çıktı suratına tükürdüm

1|0
    0|0
  • Geçimişi boşver yaaa geleceğe bak :)
    itiraf edemeyeceğim çok sırrım var benle mezara gider..

1|0
    0|0
  • Niye itirafta bulunayım :o

1|0
    0|0
  • Yok itıraf vs

0|0
    0|0
  • Aynı şekilde okuldan sonra ayrıldık bizde. Bende ömürlük aşkım diye görmüştüm onu, ben onun için öyle değilmişim. Benim içinde yaşanılanlar güzel kaldı sadece. Devamı olmasada sonuçta bende sevdim ve benim için özeldi. Haketmediyse yapacak bir şey yok. Ben aleviyim diye olmaz demişti, napalım, kısmet değilmiş.

1|0
    0|0
  • Itiraf ediyorum burda kizlarin duygulariyla oynicam bundan sonra yalanla dolanla kazanip defol git dicem

0|0
    0|0
    • İyi de burdan kimse kimseyi takmaz ki öyle bide surum var 😂😂

• 😊😊 peki öyle diyorsan

• Birazda kizlarin kalbi kirilsin hep vicdanima yenildim kimseye yalan yanlis yapmadim bedelini odetcem

• 16 yasimdayken 46 yasinda biriyle iliskiye girmistim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...