Keşke başka ülkede yaşasam veya doğsaydım dediniz mi?

Keşke başka ülkede yaşasam veya doğsaydım dediniz mi? Her anlamda olabilir istediğiniz iş, ortam, para...

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben yurt disinda dogdum ve egitimim için hala burdayim keske Türkiyede olabilsem ölüyorumm burda😌😌

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • demedim

0|0
    0|0
  • Ülke yaşamak için gayet güzel lakin içindekiler yaşamı satıyor

0|0
    0|0
    • 1ay

İnsanlar güzel olsa herşey güzel olucak ta işte lağam çukuru gibi olunca.

• Demedim

0|0
    0|0
  • Evet 😓

0|0
    0|0
  • Dedim

0|0
    0|0
  • Evet diyorum hâlâ

0|0
    0|0
  • hergün diyorum

0|0
    0|0
  • Arabistan'da, sınırsız tavaf..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayır Türkiyemi seviyorum burda herşeye rağmen mutlu olmaya çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • Evet, Benim İlgilizceye karşı hep sempatim var ha diceksiniz ingilizce ögrenilmiyomu ögrenilcek şey ama küçükken bu işler daha iyi kafada kalıyor şimdi ögrenmek çok zor konsatre yok :D

0|0
    0|0
  • O kadar guzel topraklardayızkı insan başka ulkede yaşamak isteyemez ama bizi yonetenler işte sıkıntı orda geçmişten günümüze hep emperyalistlere uşaklık ettiler halada ediyorlar bu bole devam ettikcede bu ulke git gide yaşanmaz hale gelecek hatta geldide denebilir aslında okadar bolundukki artık komşu komşunun kulune muhtaçken artık kuyusunu kazıyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Güzel filan değil bence bu ülkenin vatandaşı olmanın hiç bir avantajı yok dini dışında.

• 1ay

Bu sorunun sorumlusu yonetim bunun ulkeyle alakası yok adamlar en iyi olanları bize sattıklarından daha ucuza ithal ederken kotu olan mahsülü daha pahalıya bize veriyor ve kendi tohumumuzu bitirip bizi israilin tohumlarına muhtaç ettiler sorun hiç bir zaman topraklarımızda olmadı sorun hep bizi yönetenlerdeydi onlar kendi ceplerini doldurmak için hep bizimkini boşalttılar
      @adeliooo

• 1ay

Sonuçta kötü işte.

• dedim

0|0
    0|0
  • Türk olduğum için binlerce kez şükür ediyorum ben.

0|0
    0|0
    • 1ay

Yani islam`dan başka bir avantajı var mı?

• 1ay

Tarih ve gelecek olarakta dedim ama ben yani tarihle övünüyoruz ama gelecekte de bu dünyaya Türklerin hükmedicegini ve adaletli olacağını biliyorum.

• 1ay

Ben hiç sanmıyorum ama neyse.

• Demedim demem

0|0
    0|0
  • Uzak doğu ülkesinde yaşamak isterdim

0|0
    0|0
  • demedim

0|0
    0|0
  • Macaristanda yaşamayı düşünüyorum ilerleyen zamanlarda. Her şeye rağmen Türk olmaktan çok mutluyum.

0|0
    0|0
  • Bir ara keşke yurt dışında yaşasam demiştim

0|0
    0|0
Yükleniyor...