Avrupalı kadınlarla Türk kadınlarını kıyasladığınızda ne gibi farklılıklar görüyorsunuz?

Avrupalı kadınlarla Türk kadınlarını kıyasladığınızda ne gibi farklılıklar görüyorsunuz?
#OdtüSoruyor

0|0
19|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bir koca kıtayla bir ülkeyi kıyaslamak hangi mantık? Doğu avrupayla batı avrupa arasında dağlar kadar fark var...

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Ben insanları ayrı bir millet olarak ayıramıyorum sadece kafamda kadın ve erkek profili oluşuyor çünkü insanız neticede kadın her yerde kadın erkekte her yerde erkek bunların örneğini çok gördüğüm için ayrıştırmaya gerek duymuyorum yani çok Avrupai erkeklerimizde var ve yine Avrupa'da yaşayan Türklerde var bizlerle ilişiği olmayan garip bir paradoks çay var mı çay :)

0|0
    0|0
  • Avrupalı kadınlar bizden daha uzun ve aileleri ilgilendiği kısıtlamadıgı için daha öz güvenlıler bu yüzden kişilikleri bizden daha olgun daha gelişmiş olabilir daha sosyaller bu yüzden bide avrupada özel konulara sıcak bakıldıgı için onlar yalan söylemez bizdem daha dürüst olurlar biz bazen yalan söylüyoruz bu kadar başka fark yok :))

0|0
    0|0
  • simdi turk kadinlarini yerip avrupali kadinlari tanimadiklari halde gozlerinde yucelten bir suru yalaka çikar bende yorumlari okur gülerim 😂😊

1|0
    0|0
  • Kimseyi kıyaslamam kadın kadındır işte arkadaş..

0|1
    0|0
  • Oturdugun yerden neyin kiyasini yapiyorsun allah askina ya? Surda bir sorsana kac tane AB'li gördün diye ömrü hayatinda? Iki turist görmeyle olmuyor bunlar...

0|0
    0|0
  • avrupaliliar; soguk ciddi egoist hirsli aralarindan cikiyo ama iyi olani
    türkler kadar cana yakin yardim sever bir millet görmedim

0|0
    1|0
  • neden kıyaslayalım?

0|0
    0|0
  • Ya onlarda insan bizde insanız, ne gerek var ki bunlara

0|0
    0|0
  • Normal ışte endeksim ne var sanki 😏😏

0|0
    0|0
  • Hic Avrupalı bir hanimla tanışmadım

0|0
    0|0
  • Bakim

0|0
    0|0
  • Dışa vuran ve içine atan diye ikiye ayırırım 😂 Avrupalı kadın dışa dönüktür belki bağırır kapıyı çarpar gider belki hiç gelmez. Ama Türk kadını a diye sesini bir yükseltsin maalesef ki ya dayak yer ya da ölür.

0|0
    0|0
  • Kıyaslanamaz her kadın farklıdır

0|1
    0|0
  • neye gore mukayese ettiğine bağlı...

0|0
    0|0
  • kıyas hiçbir konu için sevmediğim bir durum

0|0
    0|0
  • Ozguvenli yetisiyorlar bizde ailede hicbirsey olmasa toplum baskısı oluyor en büyük fark bu

1|0
    0|0
  • Şimdi iki üç lavuk çıkıp "ovropo kodonloro doho oyo, tork kodonloro kodon doğol" diyecek. Halbuki sorsan kaç tane avrupalı kadın tanıdı? Tanısa bile onlarda ki edep ahlakla bizim bayanımızda ki edep ahlak bir mi? Yarın öbür gün boynuzlanırlar.

0|0
    0|1
  • Boy boy boy abi yaa of:(Adamlar rahat cocukluktan veri spor yapıyorlar genleri de iyi boyları da cokzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Avrupalılar kadın, bizimkiler hanımağa.

Avrupalının biriyle birlikte yaşıyorum, düşüncem budur.

1|0
    0|0
  • Herkes insan, ben bizim ülkedeki kızların da gayet kaliteli olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • dış olarak değilde karakter olarak yabancılarla bizimkilerin arasında dağlar kadar fark var. bir kere yabancı kızlar bizim kızlarımız kadar fesat ve ön yargılı değil şekilci değil fiziksel takıntıları da yok. gayet hoşgörülüler

0|0
    0|0
  • Türk kadınları daha hijyenik ve temizdir

0|0
    0|0
  • dürüst olan avrupalılar!

0|0
    4|1
  • genelleme yapacak olursak türk kadını her yönden sınıfta kalıyor. eskiden namustan kurtarıyordu artık o da kalmadı

0|0
    2|0
  • her erkeğin tek odağı fizikleri

1|0
    0|0
  • Ruslar dan hiç bahsetmeyelim istersen 😂

0|0
    0|0
  • Türk kadını gibisi yoktur!

0|0
    0|0
  • Avrupalı kadınlar daha bir kadir kıymet bilir bence. Bizdekilere dünyayı sersen ayaklarının altına yaranamıyorsun abi bizimkiler canları yanınca akıllanıyorlar o zaman da herşey için çok geç oluyor

0|0
    4|0
  • Kültür Farkı (Nokta)

0|0
    0|0
  • çok bir fark yoktur heralde

0|0
    0|0
  • din.. konuşma tarzı... hayat tarzı...

türk müslüman olduğu icin daha iyi tabii

0|0
    0|0