Üniversitede hiçbir şey yolunda gitmiyor, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar üniversite için Ankara'dan Adana'ya geldim.Üniversitede 3. haftamdayım. Sınıfım A grubu olduğu için genelde hazırlık okuyup gelenlerden oluşuyor. Ben hazırlığı atladığım için haliyle tanıdığım kimse yok. Herkes koloni halinde takılıyor ve içlerine kaynaşmak mümkün değil çünkü arkadaşları baya köklü. Anlayacağınız sınıfta tek başımayım. Başka sınıflardan 2-3 arkadaşım var, onlarla ders saatimiz kaynaştıkça görüşüyoruz. Onlar da genelde ders saati bitince koşarak eve gidiyor. Bilmiyorum ya,üniversite hayatını böyle hayal etmemiştim ben.

0|1
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle süper bir üniversite kazanmışsın. Adana desen harika. Arkadaşlık ortamıda kurulur çok takıntı yapma bunu şimdilik. Yalnızda kaldığın zamanlar olacak. Yavaştan arkadaşlıklar kurulur bekle biraz.

0|1
    1|0
    • 1ay

Umarım dediğiniz gibi olur, çok teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• Lisedeki yalnizlik neysede universitedede yalniz kaliyorsaniz agir asosyalsinizdir.

0|0
    0|0
  • Adanadasın bence başına bir sey gelmedigine dua et. Nasıl gittin o sehre ya mis gibi Ankara varken. Ankara parisse adana suriye

0|0
    0|1
    • 1ay

Ya şu şehre gelip görmeden yorum yapmayın. Ankara'ya güzel diyorsunuz, baya güldüm açıkçası. Adana'da 1. Ayımı dolduruyorum, daha önce de çok ziyaret ettim ve şehir gerçekten çok güzel. Seyhan Baraj Gölü tek başına bile Ankara'dan güzel. O yüzden gezip görmeden bir şehre çamur atmayın. Önce siz Ankara'da canlı bombalar arasında hayatta kalın, sonra burayı düşünün. İyi günler.

• bir gusül abdesti al :P :D şaka şaka kelin ilacı olsa başına sürer diyorum genel anlamda :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...