Annem evde muska saklamami istemiyor?

merhaba 21 yasindayim ve kücüklükren beri psikolojik sorunlarla bogusuyorum ve korkularim vardi. Korkularim günlerce uyumamama ve intihar düsünceleri yaratacak kadar büyüktü. Hicbir doktor 21 senedir buna care olamadi maalesef. Yurtdisinda yasiyorum ve tatile akrabalarimin yanina gittim mevzu acildi nasilsin falan diye enistem de yeni ögrendi olaylari hemen tanidigi bir hocaya anlatti beni ve hemen ayni gün uzaktan tedaviye basladik. Bakin arkadaslar hicbir ücret talep etmedi ne yüzyüze ne de telefonda görüsmemiz oldu. Adamin ismini bile bilmiyorum bana ne zarari olabilir ki?

Neyse, üzerinden 2 aydan fazla gecti ve yeniden dogmus gibiyim her seyim degisti her seyim!! Simdi de muska yolladilar bur bana bir de ev icin. Annem postaciyi karsiladi ve mektubu actiktan sonra cikgina döndü aptal misin sen kafayi mi yedin basimiza bu da mi gelecekti kim bilir bunun icinde neler var herkese inanilir mi falan da falan.

Her zamanki gibi agzimi acamadim.. 21 senedir bir kere bile beni dinlemediler ama her intihara kalkismamda sadece "kizim sen hasta misin?" Dediler.. Yine durumu anlatmaya calisiyorum beni dinlemiyorlar.

Ne yapmaliyim? Isin kötüsü ben de biraz korkmaya basladim kafam cok karisik. Oysa ki simdiye kadar her sey yolundaydi..

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bende çok inanırım bu işleri benim bir yakınım da başına geldi düzeldi Allah'a şükür ama hiç tanımadığın bir hoca temkinli olmak lazım. Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende de sorunlar vardi bir ara bende yurt disindanim kaldigim sehirde ditip in camisinde calisan imam var cami hocasi gidip ona problemimi anlatim o bana dua okudu ve muska yazip verdi. O gunden beri hic problem yasamadim. Nazar cok varmis uzerimde ben dualarin gucune inanirim. Imam benden de para almadi seninde imkanin varsa kaldgn sehirdeki cami den imamdan yardim iste ama devlet camisini tercih et.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Günah Günah

0|0
    0|0
  • Hurafe bunlar. O muska seni koruyamaz. Yardım sadece mevladan beklenir. Sadece ona sığınılır.

0|0
    0|0
    • Muska da sadece dua ile yazildi baska hicbir büyü tarzi seyler yapilmadi

• Ne yazarsa yazsın. Senin ona kutsallık yükleyip ondan seni korumasını beklemen şirke girer.

• :( off

Kızlar Ne Diyor 1

• Her gün Kur'an okumaya özen göster bence. Ümidini muskaya bağlama. Annenin tepkisi yanlış, ama bir insanın yaptığı şey için senden para almamış olması, senle ilgili yapmış olduğu şeyin senin için iyi olduğunu göstermez. Yeniden doğmuş gibiyim diyorsun ama uzun vadede tam tersi de olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...