Ailem yanlış anladı yardım?

Arkadaşlar 18 yaşındayım ailemle yasiyorum nette yabancı dizi izliyordum siteye girdim reklam çıktı +18 annem babam içeri girdi o sırada sen bunu mu izliyorsun bunlara mi bakıyorsun dediler şimdi sapık gözüyle bakıyorlar bana anlattim reklam olduğunu inanmıyorlar da iki gün geçti annem koniusmuyor ben seno boyle mi yetistirdim diyor ikide bir babamda hatırlatıp duruyor ne yapmalıyım sizce siz olsanız naparidizin? (Ailem çok dindardır)

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Sen kurtlar vadisi izlesen bile annen babsn odaya girdimi polatla cahit öpüşmeye başlar bu işler hep böyle 😂

0|0
    0|0
    • 1ay

Harbiden :D tarihı film izliyorum film 1 saattir savaş gösteriyor ailem içeri giriyor harem sahnesi çıkıyor :D

• 1ay

Hahaha hep öyle oluyor şans işte

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim senin adına üzüldüm. Bir insanın anne ve babasının huzurunda bu denli rencide olması içler acısı. Girdiğin siteye tekrardan gir. Yine aynı reklamlar çıkıyor ise bu kez anne ve babanin yanında girdiğin siteye gözleri önünde aynı şekilde gir. Gayri ahlaki reklamların çıktığını görürlerse belki bu kez kalpleri sana yumuşar...

0|0
    0|0
    • 1ay

Anlatmaya çalıştım kardeşim sürekli yalan söyleme diyorlar tamam tamam inandık diyorlar

Kızlar Ne Diyor 3

• Hep öyle olur zaten 😀
    Takılma çok

0|0
    0|0
  • bir kaç gün dini şeyler izle ne bilim kuran falan aç sesini belki değişir fikirleri.😊

0|0
    0|0
    • 1ay

İnanmazlar :D

• 1ay

Ama bu böyledir yani anne baba odaya girince tv falan otomatik sapıtıyo

• 1ay

Aynen :D artık annem babam odaya girince Flash Tv acicam :D

• Yeter be diyip açar ağzımı gumarım gözümü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Madem öyle anladılar. Evet baktım pişmanım de geçiştir daha bakmam de. Şahsen başıma gelse umrumda olmaz nasıl anlarlarsa anlasınlar. Bu yaştan sonra zaten kimse bir şey diyemez;demez de zaten. Herkesin kendi hayatı

0|0
    0|0
    • 1ay

Doğru diyorsun da ailem öyle değil kardeşim :D bu evde yaşıyorsa bizim kurallarimizla yasa diyorlar

• 1ay

En kısa zamanda kendi evine çıkmak nasip olur umarım

• Mümin karşim yemeyelim birbirimizi şimdi. :) O reklamlar öyle durduk yere çıkmaz, kullanıcı odaklı seçilir. :D Neyse takma bu kadar yaa, senin yaşındaki herkes bir şekilde bu yollardan geçiyor. ailen de bunun farkındadır ama bu kadar tepki göstermesinin sebebi; bunlara alışmaman, saplanmaman için caydırıcı olabilmek. bir süre alttan al, üstüne gitme, zamana bırak.

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok abi gotham izliyordum o sırada reklam çıktı cidden +18 siteye baksam bu kadar takmazdim :D

• 1ay

Kardeşim adblock uygulaması var, kullandığın internet tarayıcı hangisi ise onunla uyumlu olanı kur, bu sıkıntılardan biraz da olsa kurtul ;)

• izah ettiysen gerisini zamana bırak

0|0
    0|0
  • Zina mi yapayımde sıyrıl 😂

0|0
    0|0
  • Anlattıysan anlamadılarsa sorun onlarda, sanki kendileri hiç izlemediler

0|0
    0|0
  • Gel beraber izleyelim söylersin

0|0
    0|0
    • 1ay

Güzel fikirmiş :D

• 1ay

Reklam annenin ilgisini çekti bence

• Kız onlarz

0|0
    0|0
    • 1ay

Bu evde sapık yetişiyor dediler là :D

• 1ay

Öyle şeyler izlemen bile normal. Izlemesen daha anormal. Bilgisiz ailen olduğu için ağla 😢

Yükleniyor...