Geleneksel sorularda bu hafta elalem ne der?

Milli bir sorumuzu size soruyorum arkadaşlar.
Yıllardır yakındığımız bizleri gerek eve hapseden gerek özgürlüğümüzü elimizden alan
bir soru cümlesi elalem ne der?
Peki sizce ne der?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Onu der, bunu der, şunu der acaba önce kendi yedikleri haltlara neler diyorlar ya da kendi kabahatlerini ört-bas etmek için mi bu çabaları ben doğduğumdan beri aynı kaygılar Allah'tan öyle bir ailede yetişmedim yetişseydim bu ülkeden kalıcı olarak giderdim dumansız değil insansız bir hava sahası yaratırdım kendime hoş bunu bilenlerde bu defa bana asosyal derlerdi u*an ne tarafından baksak ötüyor cikcikler :D

0|0
    0|0
    • 1ay

hep bu kaygılar yüzünden ne baba kızını sevebildi yolda gördüğünde sarılarak nede çocuk çocukluğunu yaşadı

• 1ay

Kimse yaşının insanı olamadı ve bir baba bile aynı sevgiye hasret iken aynı sevgiye özlemle yetişen bir evlat bıraktı gerisinde tıpkı kuzenimin 'Ben misafirlerin içerisinde çocuğumu kucağıma almam' demesi gibi üzerine ilave etti 110 yaşına dem vurmuş dedem 'Baba olmuşsun ama şefkatin eksik oğlum' ve bunlardan biri üniversite mezunu diğerinin okuma-yazması dahi yok biri okuyarak özgürlüğünü, insaniyetini yitirmiş diğeri hayatı okumuş kendini aşmış bu tip örnekleri çok gördüm ben belki bu yüzden evlenmeyeceğim ve çocuk sahibi olmayacağım çünkü artık elalem ne derciklerin dünyası burası, esas hüviyetine kavuşanlar çoktan geçtiler yolun öteki tarafını,

• Çok şey der de benim umrumda olmadıkları kesin 😂😂😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• "El âlem" ne der diye diye perişan olduk her beraber...

0|1
    0|0
Yükleniyor...