Kimsesiz çocuklara gönüllü yardım?

Arkadaşlar merhaba. Ben soruda da belirttiğim gibi kimsesiz çocuklara abla olmak istiyorum onlarla vakit geçirmek ilgilenmek istiyorum. Ama başvuru vs detayları hakkında bilgim yok. Bilgi sahibi olan süreci anlatabilir mi?

Güncellemeler:
1ay Sapıkça bir soru olsaydı şimdiye yüzlerce görüş olmuştu :)

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgi evlerine gidip gönüllü ablalık etmek istediğini belirtmen yeterli. Neden istiyorsun falan diye sorarlarsa içinden geldiği gibi cevap ver. Diğer prosedürleri söylerler sana yine. Gönlü güzel insanları geri çevirmezler, mutlaka olur. Tebrik ederim, duyarlı bir davranışta bulunuyorsun..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimsesiz çocukların zaten yeteri kadar ablası var. Shçk de çalışan bir tanıdığım var biliyorum... Devlet yeteri kadar ilgileniyor emin ol. Tatillerine kadar... Bence madem böyle bir işe giriştin etrafta inan o kadar çok magdur var ki? Bakmak ve görmek...

0|0
    0|0
    • 1ay

Yeteri kadar ablası varsa tamam o zaman sana gerek yok mu demek :)

• 1ay

Yok gerçekten söylüyorum alınma... Ciddi manada bakıcıları ziyaretçileri ilgilenenleri var. Madem ki amaç yardım bunu daha dışarıda kalmış çocuklar için kullanabilirsin. Maalesf çogunluk böyle :(

Erkekler Ne Diyor 4

• Merhaba pötibör gözlü kız,

Bana da abla olur musun diyenlere inanma. Onlar çakara çukara tip adamlar. Yem arıyorlar.

Bence kardeş sen git bir Sosyal Hizmetler Yurduna, oradaki yurt müdüresi ile görüş. Ondan bilgi al.

FETÖ Ablası mısın diye tabi bir tarıyorlar önce.. Maaalesef bu rakdede olay

0|0
    0|0
  • Aslında kardeşim seninle aynı fikirdeyim. Bu konuda bilgi edinirseniz bana da söylerseniz sevinirim.

0|0
    0|0
  • size en yakın çocuk yuvasına gidin, koruyucu aile olarak bulunabilirsiniz şimdi daha kolay ısındığınız çocuğada evlat edine bilirsiniz.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben zaten okuyorum evlat edinmek değil de sadece onlarla vakit geçirmek istiyorum

• 1ay

Tamam bunu yapa bilirsini eğer oraya giderseniz sizin için daha kolay olacak bundan eminim. ve sizi taktir ediyorum bu güzel düşünceden dolayı.

• 1ay

Teşekkürler

• sevgi evlerine gideceksin. orda ki yetkililerle konuşacaksın. onlar yardım ederler sana.

0|0
    0|0
    • 1ay

Mesela konuya nasıl girmeliyim :)

• 1ay

onların gözetiminde çocuklarla iletişime geçersin. Mesela Küçük bazı hediyeler alırsın onlara maddi olanağına göre. Yetkililere açıkça dersin

• 1ay

Ben de bir gönüllüyüm. Serseriler çok tatlılar ya. En iyi dostlarımdır onlar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...