Belli etmiyorum ama içim sıkılıyor 😔?

Eltim kaynımla , ben ve ailem kavga ettik.. Ben güya eltime laf sokuyormuşum diye ortalığı yıktılar kayınbabama şikayet etti. Ağzı da iyi laf yapıyor suçladı beni bir sürü eltim. Kaynımda arkasından gitti eşini savundu. Eşimle benim ve ailemin arasını açmak istiyorlar çok sıkıyız çünkü. Beni kötü göstermeye çalışıyorlar hep. Ailem de bunu yüzlerine söyleyince bardak fırlatıp evden kovdular ailemi. Annemde küfür ederek aşağı indi.Çünkü eltim hastayken hep annem baktı zoruna gidiyor insanın haklı. Sizce suçlu kim? Beni kötü göstermeyi başardı mı sizce? Kayınbabam taraf tutmuyorum diyor ama eltimler kesin aklını çelmiştir ne düşünüyorsunuz? Eşim sessiz kalıyor kaynım gibi o da bana sahip çıkmıyor onların yanında 😢 Ne yapmalıyım? Çok moralim bozuk 😔

Güncellemeler:
1ay Önerisi olan yok mu

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• vala dorumlar karisik zamana birak bidaha eltinlede konusma ne iyiligini me kutulugunu inste hic muhatap olma hic konusma en iyisi

0|0
    0|0
    • 1ay

Öyle artık canım hiç konuşmuyoruz işin kötü yani aynı binada oturuyoruz.. Ama ipler koptu yani yabancı gibi geçip gidiyoruz.. durmuyorlar ki habire eşime kayınbabama fitne tohumları ekiyorlar

• 1ay

Benim eşim büyük ben de öyle düşünüyorum her yerde böyledir onlar güya ayrımcılık diyorlar öyle olunca

• 1ay

Esimde degisikmis anlamadim hakini savunsun esini ailesini normal bir sess tunuyla bir konus onun sinir olacagi sekilde degil seni dinler belki ozaman

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• eşin sessizz kalırsa sen kötü olursun bu iş böyle

0|0
    0|0
    • 1ay

Off bıktım ya şeytanlık yarıyor demek ki millete acaip keyfim kaçık 😞😖

• 1ay

bu devirde deveyi diken insani...

• uzaklaş

0|0