Kızlar eğitiminizi tamamlamadan erkenden evlenme merakınız niye var?

puanla alan bir lisede okudum ve bir kız arkadaşım mezuna kalmıştı şu an başka bir şehirde yaşıyor ve nişanlandığını öğrendim. Belliki istediği yer gelmeyince pes etmiş ve evlenmeye hazırlanıyor. En azından idare eder bir bölüm okuyup kendisini kurtarabilecekken bu evlilik merakı niye var?
erkenden evlenip napacaksınız hemde günümüz şartlarda bir kadın çalışmayacaksa bile bir eğitimini tamamlamalıdır

0|1
1|4

En İyi Kız Görüşü

• 27den önce asla evlenmem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Selam dişi baykuş,

Öyle deme, bazı kızlarımız gerçekten çok azman oluyorlar. Onlar da biran önce kazma bulup bir yere saplanalım diyorlar..

Çivi gibi bu iş.. Çak çak çak

0|0
    0|0
    • 1ay

herkesin istekleri ve arzuları var bu dediğiniz durum nadiren olur

• 1ay

Günümüzde çok fazla. Çünkü artık kızlarımız domuz yağı ile güzelleşiyorlar

• herkesın kendı ne gore sebeblerı var okulu bıtırecem dıye 23 25 buluyon atanana kadar 28 30 evde mı kaldım dıye soru soruyorlar sonra :D

0|0
    0|0
    • 1ay

ama okumayı tamamen bırakmaları anlamsız değil mi

• 1ay

haklı olduğun yanı var ama herkeste farklı bır durum var ben eşim okusada kazansada çalıştırmam mesela evınde aılesıyle ılgılensın cocuklarıyla ılgılensın

• 1ay

çalışmaması ayrı bir durum ama eğitim tamamlanmalı diyelimki kocası öldü ve çocuğuda var kim bakar ki? ya ikinci bir evliliği mecburen yapacak ya da ailesi maddi açıdan iyi olacakta bakacak bu ikiside çoğunlukla olmuyor

• Bilmem

0|0
    0|0
  • Kısa yoldan kolay hayat

0|0
    0|0
    • 1ay

nesi kolay ki... erkeğin zengin olma durumu nadiren gerçekleşir. En iyi ihtimalle memur olabilir ondada zamanla çocukları olur vs derken maddi anlamda illaki kısman gerekir anlamsız geliyor

• 1ay

Zenginlik olayını demiyorum ki, Kız kendi çalışsa gene zengin olmayacak zaten.
      Sadece para kazanma konusunda uğraşmamış oluyor.

• 1ay

anlamsız geliyor yinede

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...