Türk toplumunda kadınların hak ettiği yere sahip olduğunu düşünüyor musunuz?

Ülkemizde olaylar malum. Genel olarak değerlendirdiğinizde kadınların toplumda hak ettiği yere sahip olduğunu düşünüyor musunuz? #OdtüSoruyor

0|0
1411

En İyi Kız Görüşü

• Benim atalarım değiller bir tarih aşığı olarak ele alırsak islama kadar öyleydiler

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet.. ataturk onlara dediki siz bireysiniz fikriniz var yeteneginiz var kisiliginiz var biat etmeyin erkege kul olmayin.. onlar diyolarki
    " yooo biz gayet iyiyik bole.. kucukken evleniyok dokuz cocuk doguruyyok sOpayi yiyip kumayla yasayip gidiyok"
    Mustehakdir yani... Laftan anlamaz dusunmejten aciz beyinsizler lutfen kirletmeyin yorumu.. basin eksiyi olsun bitsin

2|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• bıktık su odtuden he. evet ben bı kadın olarak hakettıgım degerı goruyorum TURK mılletımızden

0|1
    0|0
  • Tek ülkemde değil genel olarak her yerde kadınlar hak ettiği değeri göremiyor Nobel Ödülü olsun Hiçbir gerekçe yokken Uzay ile ilgili şeylere 20 yıl geç başlatılmaları olsun eskiden beri kadınlar hak ettiği değeri görmüyor.

0|0
    0|0
  • Erkeklerle kadınlar sanki son zamanlarda yer değiştirmişler gibi.

0|0
    0|0
  • hayır,
    ama bazı kadınlar ise hak etmediği yerlere sahip

0|0
    1|0
  • Araplara kıyasla evet

0|0
    0|1
  • Malesef

0|0
    0|0
  • Yavaş yavaş kadın eğemenliği oluyor kadınlar okuyor evlenmiyor

0|0
    1|0
  • Hayırr

0|0
    0|0
  • hayır maalesef

0|0
    0|1
  • Düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Gotleri havada kizlarin
    Kadinlar da ayaklar altinda

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum ve bu devlete karşı nefret beslemeye başladım

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Belirli bir kesim hariç, alayı canım olduğundan şu halde bulunmaları çok olağan. Nasıl istedilerse o şekilde yönetiliyorlar işte..

Öyle bir hale geldiler ki, erkeğin dört tane eş isteme hakkını ağzından salyalar çıkararak savunan kadın gördü bu gözler..

Artık yüzde 90'ı araplaştı.
    Hiç bir değerleri yok artık, sümüğümü atmam..

Bir Alman kadını bulduğum an direkt evleniyorum..

0|0
    0|0
  • Biz erkekler kadınları ezerek, şiddet uygulayarak, taciz ederek, güçsüz ve zayıf birer insan olarak görüp onları sadece ihtiyaçlarımız doğrultusunda kullanarak, Türk toplumunda hakettikleri yere asla getiremiyoruz ve getirmeyiz de

0|0
    0|0
  • Kaıdn kendı yerını olusturuyor tabuları yıkıyor ataerkıl duvarları kuralları kaldırıyor gelısıyor aydınlanıyor dunya daha guzel yer olmaya baslıyor ama cok yavas ortadoguan bahsetmıyorum.

0|0
    0|0
  • Hakkını bilmeyen kadınlarımız oldukça normaldir bu durum.

0|0
    0|0
  • Çok daha iyi olmalı ama bunun için tüm kadınların da biraz daha fazla çaba göstermesi gerekiyor

0|0
    0|0
  • Evet düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Hayır...

0|0
    0|0
  • maalesef şu son 10-15 yılda daha da düştü:S

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • şu an Cumhuriyetin getirdikleri sayesinde iyi durumdayız. Ancak , artan ortadoğu kültürüyle böyle devam edersek , ilerisi İran

0|0
    0|1
Yükleniyor...