Kürk Mantolu Madonna da ne?

Ben bu kitabı okumadım, okumakta istemem.. Cunku ben zorla istemediğim kitabı okumam, aşk romanları hele hic ilgimi cekmez, Macera romanlari ve belgeselleri seviyorum. Bu meshur kitabı okuyanların da o kadıncağıza saldıranlar oldugunu düşünmüyorum. Ayrıca banane madonnadan, belki çoğunuz ilk defa duydunuz Google a girip araştırdınız yarım yamalak bildiklerinizle yazdınız twitleri.. Annesine bile küfreden olmuş.. Güya edebiyat öğretmeni, cahil varlık öğrenciyken nasıl zoraki bitirmiştir o kitabı hocanın anasına küfrede küfrede.. Bugün yaptığı gibi.. Zaten bir ödev olmasa da okunmaz o kitap tozlu raflarda, kütüphanelerde durur ve asla tercih edilmez.. İstediği kadar edebi eser olsun edebi eserler zorunluluktur keyifle okunmaz.. He okuyanlar var mıdır? Banane bırakın okusunlar, ama sırf siz okudunuz (!) diye millete asagilik yorumlar yapmayin...
diyip çekiliyorum.

Güncellemeler:
1ay herkesin tercihleri vardı ben korku filmi izliyorsam korkağın teki korku filmi izleyecek diye birşey yok mesela ?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Madonna diye bir kadın varmış, aslında madonna diye bir kadın yok ama yazar LSD almış. Madonna da hanım demek ya oradan bağlamış. Sonra bu kadın Kük mantosu giyerken kendini FEMEN grubunda bulmuş ve hayvan hakları için eylemlere katılmış. Kürk üreticilerine direnmiş, ağza gelinmeyecek küfürler etmiş. Eylemlerde bir Çevik Kuvvet'e aşık olmuş. Adam aşkından , kadına kelepçe takacakken kadın buna kelepçeyi takmış. Femen grubunun memeleri altında ezilmiş bu aşık adam. Böyle bir trajik olayı anlatıyor. Tabi bir sürü dialoglar falan var. Okudum ben yani güzel gayet.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• fena bir kitap değil ben okudum. sabahattin alinin kitabı. kitap kısa zaten 1 günde bitirmiştim ama 100 sayfa daha olsa sıkabilirdi. okuyan okur okumayan okumaz herkesin kendi tercihidir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu gafta bulunan Funda hanim oldukca zeki ve mantikli konusan empati yetenegi yuksek bir kisi bir cok kere izledim konusmasini. bir gaf yuzunsen hemen milletin saldirmasi cok sacma. Ayrica kitap da guzel yazildigi tarihe gore gunumuzde cikmis olsa bunkadar une ulasamazdi

1|0
    0|0
  • Türklerden Oguz Atay ve Hakan Gunday disinda okumam. gerisi beni sıkıyor. bir ara Resat Nuri nin çalıkusu kitabi donem odevimdi (seneler seneler once) midem bulana bulana okudum.

1|0
    0|0
  • Ben okudum, okumasam daha iyiydi cünkü vasat bir kitap. ayrıca herkesin herseyi bilmesi de gerekmiyor.

1|0
    0|0
  • saçmalık ya dun bırı daga sormuştu :D

1|0
    0|0
  • Kürk mantolu değil o Kürt Madonna doğrusu onun 😂😂

1|0
    0|1
  • ben de okumadım. okumak şart değil ama isim olarak bilirsin. olay bundan ibaret

1|0
    0|0
  • neden

1|0
    0|0
  • Sabahattin Ali'nin 1943'te yanlış görmedim 1943'te Madonna'yı anlattığı yapıtır😂😂😂
    Şaka bir yana bir aşk romanıdır bir Türk ile yapancı bir kadının aşkını anlatan eser

1|0
    0|0
  • bence sen tepkileri yanlis anlamissin. kimse "neden okumadi" diye tepki gostermiyor. okumayip bilmedigi halde biliyormus gibi yorum yapmasina tepki gosteriyorlar.

0|0
    0|0
  • Okumazsan okuma sen kaybedersin , sanki sen kitap okuyunca dünya barışı sağlanacak. Allahın cahili :D

0|0
    0|0
  • Kitabı oku sonra konuşalım bende sevmem aşk kitaplarını

0|0
    0|0
  • çiçeğine koyim kürkününde madonnasının da

1|0
    0|0
    • 1ay

Ben ama koyuyorum site çiçek diyor
      Ama koyuyorum amaa 😄😄😄

Kızlar Ne Diyor 4

• sabahattin ali'nin kitaplarını okumadığın belli yazını okuyunca alaşılıyor... sadece bu adama yazık böyle değerli bir edebiyatçının kitabının düştüğü duruma yazık başka bir şeye değil..

0|0
    1|0
  • okumak zorunda değilsin ben okurken bazı yerlerinde ağladım bayağı..

1|0
    0|0
  • o kadının kitabı okumuş okumaması mühim değil herkes okumak zorunda değil ama okumadım bilmiyorum diip susabilirdi fikrin yoksa zikrinde olmasın boş konuşmasına gerek yok

0|1
    0|0
  • bilgin yoksa zikrinde olmasın

2|0
    1|0
    • 1ay

ahhaha al bilgin sana kalsın :D çok meraklıydım

• 1ay

cahil cahil dolamayın ortalıkta yıl olmuş 2016 her yer cahillik kokuyor

• 1ay

ben cahilim öylemi? sen nesin? ben kitap okumadığımı mı söyledim? sen o kitabı okudun diye kendini ilah mı zannediyorsun? madonnanın kürkü bir tarafına girsin

Yükleniyor...