Aleyna Tilkiy Bitirme operasyonu sizce sonuc vermeye başladi mi?

Kısa sürede dinlenme rekorlari kıran aleyna tilkinin üzerinde oynanan genelde kızların kıskanclık oyunu erkeklerinde abazalık oyunlari gerçekten can sıkıyor olmali bu sabah otomatik şarkı geçerken klibi izleyim derken yorum yerinin locked'lendigini gördüm Bizim Türkler Sizce yine iş basındami Birini Sosyal medyadan bitirmeye calismak bu kadar kolay mi neden ugrasirlar insanlarla takdir etmekle yetinmezler veya düzgün elestiri yapmayi bilmezler bu sitede dahi 10 15'e yakın soru paylasilmişti hep kıskanclık üzerine kurulu genelde kızların erkeklerde agzinin suyunun aktıgı görüşler yapmişti gercekten ayip ve terbiyeden iyice uzaklasiyoruz gibi.

Aleyna Tilkiy Bitirme operasyonu sizce sonuc vermeye başladi mi?

• Evet Bitmek üzere
    30% (6)14% (1)26% (7)Oy Ver
  • Hayir yürür gider kimse engel olamaz
    70% (14)86% (6)74% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• 16 yaşındaki bebeyi de amma büyüttünüz, sıktınız artık.
    Kim ne diye bu veleti bitirmeye çalışsın? 😄
    Hayır yani ses sıradan, şarkı tırt. Ancak döt baş açıp bir yere gelir bu kız. Daha da bir şey olmaz bundan.

1|0
    2|1
    • 1ay

Anladım İnsallah daha iyileri cıkar ne diyelim smdi kızın Muzik Standlarında sadece döt bas dinliyosn radyolarda bile dinlenme rekoru orda döt bas gözükmüyor farkındaysan heryerde rekor geldi ama sendede kıskanclık hormonlari baya yogun :D

• 1ay

Ben böyle dandik şarkılar dinlemiyorum kardiş. Yatcaz kalkcaz gibi saçmasapan şarkıların dinlenme rekorları kırdığı bir ülkede bu şarkının da çok dinlenmesi gayet normal. Ben döt baş açma olayı olarak klipten bahsettim, kızın konserlerinden bahsettim. Gördüğüm şeyi söylüyorum, kıçımdan uydurmuyorum herhalde. 16 yaşındaki veletinde neyini kıskanayım? Komik.

• 1ay

Benimde zaten bunu sormamdaki gerekce sarkısı döt baş acması degil hakkındaki eleştiriler içindi sadece bunun icnde degil Emre moru bilirsin belki Ülkemizin En genç Yetenegi Sosyal medya üzerinden şimarmasının sonuclarini her hafta kavga cıkarmasi kırmızı kart görmesiyle etkileniyor bundan kasdettim bnde böyle şeyleri dinlemeyi pek sevmiyorum o yüzden sana saygi duyuyorum muzik konusunda.

En İyi Erkek Görüşü

• Ben onun yasindayken, o daha belkide planda yoktu. Ama sesiyle, yetenegiyle Şu an piyasada olan bircok sarkici, sanatcidan daha kaliteli oldugu belli. Beni neredeyse Britney Spears'in piyasaya ciktigi dönemlere götürdü. Insallah yetenegi sadece Türkiye sinirlari arasinda kalmaz, uluslararasida namlanir. Ben simdiden Eger Eurovision'a tekrar katilma karari cikarsa bu kizin banko gitmesi tarafindayim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kimse bitiremez genç başarılı bir kız 15-16 yaşındaki ergenler kıskanmaya devam etsin 😂

0|0
    0|0
    • 1ay

Gerçekten lafta demiyorum öyle böyle baskı yok bügüne dek hic yazmadm yazmak istememde neden insanlari kendi haline bırakmayi beceremiyor bu millet.

• bizim milletimiz neden böyle anlamıyorum takdir edilecek yeteneği kötülüyorlar. bu kızda bu ses varken zor bitirirler

0|0
    0|0
    • 1ay

Emre Mor icinde aynisini diyebilirim gercekten Biris bir işte iyi ise bırakın izlmeye devam edin neden sosyal medyadan baskı ve saldırı yaparlar anlamadm bişeyleri bitirmekte üstümüze gercekten yok yani bitmez evet ama sonucta oda insan piskolojisni saglam tutar insallah bunlara kulak vermez.

• Abi sanatciya saygi yok ulkede. Kiskanclik var hepsinde bide. Dinliyorlar ayy o kadar ovdukleri bumuymus diyorlar. Sanki sesleri mukemmeldr laf ediyorlar.

0|0
    0|0
    • 1ay

Başariya bakarsan övdükleri bu evet gercekten 16 yasında onlr gülle oynarken bu kız milyonlara kendini dinletebilme başarisi gösterdi aralarndaki beyin ve başari farkı bu

• Ben seviyorum şarkısını 😀

0|0
    0|0
  • b şıkkı

0|0
    0|0
    • 1ay

İnsallah kimseyi dinlemez ve başarilarinin devami gelir hem onlara güzel bir cevap olur

Erkekler Ne Diyor 3

• 16 yaşında cocugu kiskaniyolar ya komik , müziğini yapiyor iyi de sesi daha ne

0|1
    0|0
  • Kendisini çıplak sesle , elektronik düzeltme olmadan dinlemek isteriz :) Popüler kültür çocukları bugün seversiniz yarın unutur. Fazla abartmayın.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben sevgiden veya hayranı oldugumu kasdetmedim sadece birisinin üzerinde bu kadar ugrasilmasinin dogru olmadigini bahsettim dünya ile veya ülke ile alakan varsa Emre Mor örnegi Her maç kavga asabi davrnıslar saygısızlık bunu Emremi yapti? Degerli Twitter ve sosyal aglar sagolsun Kisilik veya piskoloji bozuyor insanlarda toplum baskısı Anladınmı nostaljik azcık geri agabey.

• 1ay

:D Emre Mor ne kadar prim alıyor, ya da Aleyna isimli 16 yaşındaki kız , dans edemiyor vasat bir sesi var. Popüleritesini sağlayan Emrah Karaduman. Yapımcısı güzel iş yaptığı için para kazanıyor. Aynı müzik altyapısıyla sende söylesen yine dinlenir. Kerimcan Durmazın Vur banası 5 milyondan fazla dinlenmiş :D
      Bu kadar göz önünde ve çok kazanıyorsan eleştirilere de açık olacaksın. Ülkede tonla konservatuar var, güzel ses var buna mı kalmış starlık.
      Abartmayın, abartılacak bir yeteneği yok bu kızın.

• 1ay

Bana yetenekden bahsedersen TRT muzik'deki sanatcılardan bahset bu sadece başaridir yetenekli oldugunu düsünmedim sadece türkiyede sesi güzel veya degil çok hızlı bir şekilde dinlenme seviyesini hızla cıkmış birisi ben baska görüşlerede yazdım hayranı veya dinledigim birisi degil benim hayranı olmam için bu işte en az 10 yılını vermeli ve gerçek basarilar yakalamali yıldız tilbeye mustafa ceceli bunlar sanatın ve muzigin bir cok dalında yetenekli insanlar sadece sarki söylemekte degil bunlara hayran olunabilir bu arkadas bir başari yakalamıs ama herkes cok üsteliyor ondan bahsettm ben agabey savundugumdan degil baskıdan ve rahatsız edilmesinden eleştirininde bir boyutu vardir hakaret elestiri degildir

• Koca götlüü kezoların işi

0|0
    0|0
    • 1ay

Aynen yani gecen bitanesi sevgilim dinliyor nefret ediyorm sürekli aleyna diyor yazmıstı :D

Yükleniyor...