Ailemle aram çok. Çok bozuk?

Annem olsun babam olsun kardeslerimde dahil bana yabancı gözüyle bakıyorlar işlediğim suç için. Pazartesi günü 3dakka geç kaldım ve hoca yok yazmış inanın o an da canım okulda durmak istemedi ve benim yaz tatilinde takıldığım ama sonradan babam kötü işler yaptıklarını öğrenince yol verdiğim çocuklar kaciyorlardi bende onlarla gider öğleden sonra gelirim diye düşünerek çıktık yola. Yolda birden oturdular ve bir şişe çıkardı şunu bitirelim dedi bende bu ne dedim vodka dedi bende tamam dedim demez olaydım alçak 1 bardak içmeden kustu bende gaza gelip 5-6 bardak içtim sonra ben okula gitmek istedim arkadaşı gördüm yolda okula girdik kafam çok iyi ama ayakta duramıyorum müdür yakaladı babamı felan aradı derken çok kötü bir hale düştüm napacagimi bilmiyorum bana o şişeyi teklif eden çocuğu dövüp başka sınıfa geçmeyi düşünüyorum babamı ailemi tekrar kazanmak için siz ce ne yapmalıyım

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana o şişeyi teklif eden çocuğu dövmeyi düşüneceğine, kabul eden başını taşlara vurmayı düşünebilirdin. Hâlâ etrafına yıkıyorsun suçu, yetişkin olmak demek hatalarınla yüzleşip kabul etmek demektir. Kimse silah zoruyla içirmiyor sana, onlarla alakanı keser, dersine bakarsın zor değil.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...