Bugun servisten inerken?

Arkadaslar bugun servisten inerken en arkadaki kiz sirayi beklemeden arkadan one hizla geldi indi ben de ondeydim arkasindan inince ayagi ayagima geldi celme takma gibi bisey oldu ama dusmedi kiz one dogru da gitmedi hafif bir sekti yerinde sonra bana donup cemkirdi kusura bakma dedim hala neyseeee felan yapti sinir oldum ve utandim acikcasi dert ettim kendime tum servistekiler gordu yarin nasil binicem

0|1
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• sağ ayak ile bin, sağ ayakla in :) herkes nasıl yapıyorsa..
    bilerek isteyerek yapmamışsın rahat ol. özür de dilemişsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Abartılacak bir durum yok bilerek yapmamışşın. Bunu sen bildiğin için rahat ol bence fazla tepki bile vermiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bilincaltinla kiza celme takmissn :)) bence sorun yok oyle durumda cirkef olan taraf daha cok hatirlanir, sen de sadece kurbansindir.

0|0
    0|0
  • Allah başka dert vermesin çocuk.

0|0
    0|0
  • ne olmuş ki la bunu mu dert ediyosunuz nereye gidiyo la bu genclik sokıyım ayanızın papucuna ne oldu takıldıysan bis cembe takar düsüremeyince üzülürdük ne aıkıntı ediyosun ki senden deyerli deyil

0|0
    0|1
  • Çemkirmesi onun utanacağı bir şey

0|0
    0|0
  • Ilginc lise kaca gidiyon

0|0
    0|0
  • Bunda utanılacak ne var o kız kendi utansın yaptığı hareketten... baktın onun acelesi var hızlıca iniyor sen niye onun yolunu kesiyorsun? Bu ad ayrı bir paradigma?

0|0
    0|0
  • Bu yaşta bu konulardan sıkılman enterasan?

0|0
    0|0
  • Hiiiç çekinmeden bir ne varmış
    suç senin değil..

0|0
    0|0
  • Yerinde olsam ben de ona bağırırdım. Sorun edilecek 1 durum değil bu. Dert etme.

0|0
    0|0
  • Normal binecen ne var bunda

0|0
    0|0
  • ben olsam edepsize dersini verirdim

0|0
    0|0
  • Ayağını bilerek takmadıysan sorun yok bir kaza olmuş geçmiş sen özür dilemişsin boşver :)

0|0
    0|0
  • çok hassas bir insansın, nerede yaşadığını sanıyorsun vallaha kurt kapar, bu kadar dert edinme

0|0
    0|0
  • boşver bırak ŞİMDİ ONLAR DÜŞÜNSÜN

0|0
    0|0
  • dert edecek bumu kaldi senin hatan degilki

0|0
    0|0
  • hak ettiğini bulmuş,

0|0
    0|0
  • arkasına geçip bir puan alsaydınnn

0|0
    0|0
  • Ulan 40 yaşına gelmişsin ne servisi bu ne çelmesi
    Haa desene ben liseli 18 yaş altı ergenim diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dert edecek ne var. Yanlışlıkla olmuş özrünü dilemişsin. Onun acelesi vardı herhalde boş ver

0|0
    0|0
  • Boşveeeeeer ne kafana takıyosun? Hiçbişey olmamış gibi davran, suç kozda acelesi neymiş İspanyol Boğaları gibi yürümeseymış.

0|0
    0|0
  • Abarttın nolcak reis

0|0
    0|0
Yükleniyor...