Bir erkeğin hoşuna gidecek hediyeler nelerdir? En iyi cevap verene EİG?

Ayrıldık ama biliyorum gurur yapıyor. Gönlünü geri kazanmak istiyorum sizce erkekler hangi hediye/sürprizlerden hoşlanırlar?
Kötü şeyler yazmayın lütfen..
zor durumdayım psikolojim bozuldu artık geri dönmeli. Hoşuna gidecek sürpiz ne olabilir? İş yerine çiçek yollatsam utanırmı iş arkadaşlarından? ..

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• eğer seviyorsa en güzel sen olursun, seni görüpte yüzü gülüyorsa hediyen kabul etmiş demektir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hediye onu heri döndürmez hiç sanmıyorum, gerçekten sebiyorsa samimi bşrkaç söz de yeter

2|0
    0|0
    • 1ay

tek doğru bulduğum ve benımle aynı gorus bu yorum. Sevdıgının gonlunu kazanmak ıcın ıllakı bısey almak zorunda degılsın. Karşısına dikil gözlerine bak ve diyeceğin tek kelime Seni Seviyorum. Bir sihir gibi bütün sorunlar çözülecek buzlar eriyecek

• 1ay

@SoMeDaYS Demek istediğim seni seviyorum cümlesinin işe yaraması için karşısındaki adamın da aynı duygular içerisinde olması lazım, yoksa bu cümlede işe yaramz

• 1ay

bütün aşklar karşılıklı mı olmak zorunda. En basıtınden Platonık ask dıye bısey var ya. bence soylesın en azından hıslerını dıle getırmıs olur

Erkekler Ne Diyor 20

• Erkekler çiçekten hoşlanmaz 😀
    Tuttuğu takımın forması olabilir.
    El emeği atkı bere olabilir. Ellerimle ördüm diye belirt.

1|0
    0|0
  • At, avrat, silah. Araba al, barışın, kılıç al :D

0|0
    1|0
  • ben antika arabaları severim mesela vosvos almışlardı bikeresinde bana maket araba tabiki hoşuma gitti sende böyle bi'şey yap

1|0
    0|0
  • Forma

1|0
    0|0
  • Bana biri saat alsa çok sevinirim.

1|0
    0|0
  • Araba

0|0
    1|0
  • twerk yap, köpeğin olur.

0|0
    1|0
  • Sen sec
    A. Saat
    B. Kırbac.. kamçı.. jartiyer
    C. Sevdigi kadınla bir gece

0|0
    1|0
  • yemek yapabilirsin şahsen biri bana yemek yapacak bırakmam maddi değil ama manevi yani yüksek

1|0
    0|0
  • hoş kokan parfüm olabilir

1|0
    0|0
  • zippo çakmak çok değerli bir hediye bence

0|0
    1|0
  • crıstıano Ronaldo forması alırsan herseyı unutur

0|0
    0|0
  • basit ve kız tarafından yapılmış herhangi birşey

0|0
    0|0
  • Sana Burda gerçeği mi söyleyeyim en etkili yolu yani yoksa alternatifleri mi?

0|0
    0|0
    • 1ay

Gerçeği söyle. Ama bizim öyle bir ilişkimiz yoktu olmazda kendide dini biri

• 1ay

Gerçeğini anladın zaten akıllı birisin. Takıntısı yok mu saat yüzük kolye kemer vz gibi?

• 7S belki hoşuna gider

0|0
    0|0
  • bir şişe jack daniels al seni sonsuza kadar sever :D

0|0
    0|0
  • bahali bir saat al ona 😁

0|0
    0|0
  • Portakal kivi falan all havalar soğuk

0|0
    0|0
  • Kendini hediye paketi yap işyerine git

0|0
    1|0
  • saçmalama ne utanması ben olsam ağlardım bıle olaya bak çiçek gelmiş işyerime :)))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mektup yaz😑

1|0
    0|0
  • Ona mutlu bir gece hediye et

0|0
    0|0
  • Başından aşağı çiğdem dök

0|0
    0|0