Ingilizleri severmisiniz?

Ben severim ☺dilleri guzel erkekleri yakisikli en azindan mertler 🙂🙂🙂
bir abd filminde neden yakisikli erkek ingiliz oluyo
Soykarimda fransa bizi suclarken ingiltere fransa once kendi gunahlarina baksin demisti 🙂

0|0
6|26

En İyi Erkek Görüşü

• Bu neden çıktı yaa... Derdin ne yavrum senin... ? Biz İngilizleri sevmiyoruz... Tüm dünyada kan döküyorlar, insanları öldürüyorlar... Fitne ve fesatlık yapıyorlar... zayıf insanların mallarını çalıyorlar... Erkekleri de çok çirkindir... 1 tane yakışıklı gördüm diye hepsini aynı mı zannettin.. Kızları daha çirkindir. Şahsen bir ingiliz kızını reddetmişliğim vardır. İngilizce dünyadaki en basit ve aptalca dillerden biridir. Senin soykırımın olamaz çünkü sen bizim soydan değilsin...

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İngiliz oyunu diye birşey duydun mu it iti atmaz derler ne Fransa abd yi İngiltere yi atar nede İngiltere diğer 2 sini atar bu 3 ülke den korkucaksın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Sevmem. Ortadoğu kanında onların büyük parmağı var. Mert demişsin ancak o kanlı yerlerde aileni, sevdiklerini veya kendini kaybetmedin. Bizim ülke de bu gidişle savaşa girer gibi ve karşımızda yine onları görürsünüz.

1|0
    0|0
  • Hristiyan olan kizlari severim

0|0
    0|0
  • sevmem.. sevenin de ya Türklüğünden ya tarih bilgisinden şüphe ederim

0|0
    0|1
  • sen gene aynı çeyrek cahilsin heralde :D İngilizler bizden en cok nefret eden ülkelerin en basında geliyor sen git ingilterede falan yaşa gece geece güldürüdn benı. en basit örnek olarak sana şunu söyliyim Lawrance yi araştır. Osmanlı İmparatorluğu hakimiyetine karşı üstlendiği rol ile ünlüdür. Seçkin Hizmet Rütbesi ve İngiliz Yüksek Şövalye Nişanı sahibidir. dünyanın en buyuk ajanı bile sayılabilir. babadan ogula nesil bunlar hic sevmem ıngılızleri

0|0
    0|0
  • kendi milletimi severim ben. Türkleri. Atatürk'ün dediği gibi geldikleri gibi gider onlar ancak

2|0
    0|0
  • Severiz beckhamlar gerrardlar rooneyler kolay yetişmiyor :D

0|0
    0|0
  • Zekana hayranıııım ama onu görmezden gelirsek bende aşırı severim ingilisleri 😋🙈

0|0
    0|0
  • Zinhar sevmem

0|1
    0|0
  • Notr

0|0
    0|0
  • türkün türkten başka dostu yoktur unutmayın bunu

1|0
    0|0
  • Dünyayı karıştıran bir millet varsa ingilizlerdir

0|1
    0|0
  • Gönül şefkat hayır işlemek gibi ince söz dolayısı ile ince ruha sahip olamadıkları belli zenginler diye kendi kimliğinizin unutup ruhumuzu satmayalim..

0|0
    0|0
  • İngiliz aksanı hariç iyiler

0|0
    0|0
  • severiz tabi sevilmeyecek gibi değil ki mesela son hayran olduğum İngiliz imogen poots 😍😍

0|1
    0|0
  • Mert'mi?
    hanımefendi İngilizler askerden çok casus yetiştiriyorlar bilin istedim

0|0
    0|0
  • Annem İngiliz

0|0
    0|0
  • Ligini daha cok seviyorum. :) Glory united

0|0
    0|0
  • Aksanları çok iyi.

0|0
    0|0
  • ingiliz bende severim bayanlar çok hoş

0|0
    0|0
  • Hepsinin ya

0|0
    0|0
  • Gelenek görenekleri olaydı iyiydi :)

0|0
    0|0
  • Ingilizlermi Kürtler mi

0|0
    0|0
  • Az önce kürtleri eleştirip ingilizlere yer açan İngiliz aşığı kız yine sahnede.

0|1
    1|0

• Olgun musunuz :-)

0|0
    0|0
  • Severim tam bir beyefendiler

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...