İki arkadaş beraber uyuyabilir mi?

Bence uyur neden olmasın kişi kendini bildikten sonra.

Güncellemeler:
Uygulamak için sormadım.

0|2
72|141

En İyi Erkek Görüşü

• Yok, yine de o tür erkeklerin sayısı az. Onlara denk gelemezsiniz. Genelde abazandır çoğu. Onlarla da yatamazsın yani aynı evin içinde bile...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 140

• uyuyabilirde yermi yok yahu neden sarılıp uyusunlar ki erkeksem ve arkadaşsam başımın üstünde yeri vardır arkadaşımın sandalyede uyurum gider yatağımı arkadaşıma verirdim bunu yapmamız gerekli

2|0
    0|0
  • Gerçekten güven önemli. Karşılıklı güven varsa ve birazda çatlak ruhlu olurlarsa uyunabilir. Gayetde enerji verici olabiliyor :).

1|0
    0|0
  • Hem gunah. Hem uyuyamaz. İnsan kendini bilmesiyle alakali degil. Hormonlar var ißin ucunda

2|2
    0|0
  • Arkadaşım olmayan 2 rus hatunla uyumayı başarmıştım.. Birisi arkadaşımın sevgilisiydi. Mecburiyetten beraber uyunmuştu.

1|0
    0|0
  • Peki ya kendimizi biliyor muyuz biliyorsak ne kadar biliyoruz zararlı olduğunu bildiği halde bir çok alışkanlığımız var birçok sorumluluğumuzu yerine getirmiyoruz yani irade sahibi olmadığımız çok açık değil mi olmayan bir şeye nasıl güvenilir de kurda kuzu emanet edilir

1|0
    0|0
  • tek yatmıyorsam uyuyamıyorum

1|0
    0|0
  • uyumaını nasıl bir sakıncası var ki? ben olmaz diyenlere şaşırdım cidden.. :L uyku bu en temel insani ihtiyaçç.. herkes heryerde uyuyabilir yeterki uykunuz olsun..

1|0
    0|0
  • İkiside birbirini arkadaş olarak görüyorsa uyur tabi neden uyumasın tecrübeyle sabittir ama hödüğün teki çıkar ateş ve baruttan bahseder çunku kendisi arkadaş kavramını daha kavrayamamıştır

2|0
    0|0
  • Uyuyabilir evet katiliyorum.

1|0
    0|0
  • Uyuyamaz diyenlerin kafası seks dışında bir dünya da olduğunun kadınların sadece sevişen yaratıklar olmadığını unutmuş gibi neden uyumasın lan uyur gayette
    Uyumaz diyosan o senin sapıklığın

1|0
    0|0
  • Tabi uyurlar

1|0
    0|0
  • uyuyor... üniversite yıllarında uyumuşluğum var... hatta sabah ereksiyonu bile yaşamamıştım onun yanında ilginç bir şekilde...

1|0
    0|0
  • Evet ama bu zamanda böylesi zor

1|0
    0|0
  • Karisir ortalik

1|0
    0|0
  • uyabilir turkiyede zor ama abazadan gecilmiyor

1|0
    0|0
  • atesle barut yan yaana durmaz

2|0
    0|0
  • Selam arka taş kardeş,

Kardeş, bu kişilerin ahlak ve maneviyat olgusu ile ilgili.
    Adamın dini diyaneti yoksa yatar, niye yatmasın.

Ama adamın bir inancı varsa, ki bu da Müslüman ise, bu yaptığı şey resmen sadisfakşının temelleri.

0|0
    0|0
  • Olmaz, haram...

2|0
    0|0
  • Öyle diyorsun da seçtiğiniz fotoğraf bile yalan diyor

2|0
    0|0
  • Saçmalamanın farklı bir boyutu bize ahlak ve edep öğretiler.. Biliyor musun bu kelimeler ne demek?

0|1
    1|0
  • Erkekler Devam
    120

Kızlar Ne Diyor 71

• Bir erkekle uyurum arkadaşça lakin tek bir kriterle eğer arkadaşım gay ise hergün uyuyabilirim diğer türlü güvenemem

2|3
    1|0
  • uyur uyumasına uyandıktan sonra ki zaman dilimi bizi ilgilendir mi zaten :D

1|1
    0|0
  • Dinimizde bir kadın ile bir kadının veya erkek ile erkek yan yana yatması bile pek hoş görülmemiştir kimisi caiz değildir diyorlar kimiside aynı yorganı kullanmamak şartıyla diyor. Ama genellersek hoş değil. Bunu karşı cins ile beraber yapmanın doğru olmadığını gösteriyor. Ne olursa olsun doğru değildir. Şeytan bize haramı süslüyor ve cazip gösteriyor.

2|1
    3|2
  • Cıks ben uyuyamam öyle.

1|1
    1|1
  • uyuyabilir neden uyumasın ki

1|0
    0|0
  • Yok olmaz o 😂

1|0
    0|0
  • Bir zamanlar biz de arkadaşça uyurduk. Sonrası 1,5 senedir birlikteyiz 😂 Yani çok da şey yapmamak lazım.

1|1
    0|0
  • Kız erkek Hayır

1|1
    0|0
  • Yatacak başka yer yoksa, mecbur kalınırsa iki taraf da birbirine totosunu döner, uyunur. Ama resimdeki gibi bir durum söz konusuysa, orada arkadaşlık yoktur karşılıklı hoşlanma vardır.

0|2
    0|0
  • Iki arkadas uyur mu bilemem ama bu arkadasliklarinin samimiyetine gore degisir. Güven varsa olabilir, yillardir dost kalabildilerse sorun olmaz. Ama bana uymadi acikcasi

1|0
    0|0
  • Ateşle barut yan yana olmaz diyenlerdenim uyumayın yapmayın öyle şeyler :D

1|0
    0|0
  • Sınıfta bizim öyle iki arkadaş vardı. 1. sınıfta dediğin gibi arkadaşça uyumuşlar. 3. sınıftayken sevgiliydiler :D

0|1
    0|0
  • Ben uyuyamam 😉😉😉😉😉

2|0
    0|0
  • İki kişi arasında çekimde olur ama.
    Bence tehlikeli

1|1
    0|0
  • evli olduktan sonra neden olmasın :D :D :D

1|2
    0|1
  • uyur D:

1|1
    0|0
  • Uyuyamaz bence.

1|1
    0|0
  • Arkadassa uyur sevgiliyse uyuyamaz

1|0
    0|0
  • Hayır

2|1
    0|0
  • ulan herşeyi mahvettiniz bunları arkadaşımla yaşayacaksam sevgilinin evlenmeenin ne anlamı kalıyor

0|3
    1|0
  • Kızlar Devam
    51
Yükleniyor...