ÜNİVERSİTEYE GEÇTİM SINIF ARKADAŞLARIM ÇOK SİNİRİMİ BOZUYO YARDIM EDİN:( ?

Arkadaşlar ben bu sene üniversiteye geçtim istediğim ünide istediğim bölüm okuyorum ama sınıf 55 kişi bu 55 kişiden 5-6 tane çok sinir bozucu kızlar var sürekli gözleri üstümde onlar öyle yaptıkça bende sinir olmaya başladım herkese sataşıyolar çok değişikler siz ne düşünüyosunuz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlardan her yerde var bide yeni başlayınca hep öyle olur zamanla fikrin değişebilir yani. Genelde özelde olur ama kız ortamında böyle çok olur galiba bilemiyorum. Genelde güzeli ya da başarılıyı kıskanıyolar sanırım

0|0
    0|0
    • 1ay

Öyleler sanirim bilmiyorum tuhaflar😊😊

• 1ay

İlk senen alışmayla geçer sonra ısınırsın ortama. Acele etme tuhaflıklarız amanla gidecek. ben 2. sınıfım geçen seneyi hatirliyorumda herkese ayar oluyodum şimdi çoğu yakin arkadaşlarım:))

En İyi Kız Görüşü

• Her yerde bu tiplerden var aman bana bulasmasinlar diye uzak durayım tın tın kaçayım diye ugrasana sen çıkarmaya daha çok bulasirlar o yüzden altını çizerek söylüyorum kavga etme ama kendinden emin hareket et mesela sacinla ilgili bir şey söylüyor tepkisiz kal üstüne alınma ya da kıyafetine yorum yapıyor insan ister istemez mimik yapar kıyafetine bakar bakma bunun gibi şeyler anladın sen onu 😊😊😊😊

0|0
    0|0
    • 1ay

Offf tesekkür ederim cok sagol😊😊

• 1ay

Sende sağol 😊

Erkekler Ne Diyor 5

• geçer :D

0|0
    0|0
  • 55 kişilik sınıf mı olur be :D düşünsene 3. senende daha arka sıradakilerle tanışmamışsın falan askdaskdk :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Sen lisedesin galiba😊 bizim sinif en az 100 kisi oluyo. Ben kimseyi tanimiyorum yolda gorsem tanimam. Arkadaslarim onceden hazirlktan tanidiklarim

• 1ay

@fatiye sen lisedesin galiba? ne alaka lise? cahil 10 kişilik bile üniversite sınıfları var bilip bilmeden ne atıp tutuyorsun

• 1ay

Sen 55 kisilik sinifta arkandakini taniyamazsin dedin bende 100 kisilk siniflarimiz oluyor tanimiyoz dedim. Anfide. Cahil diye konusma bn sana hakaret etmedim

• çay koysam mı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • sende diğer 50 ve 49 yla takıl

0|0
    0|0
  • nasıl yardım istersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• her ortamda var bunlardan. takmamaya çalış

0|0