Kapat

Acil çok acil yardım edermisin?

Arkadaşlar babam 3 hafta önce vefat etti. Degerli bir arsamız var başkasının ustuneydi. Islak imza falan aldık anneminve bizlerin ustune. Yani arsa ustumuze. Ama babamin babası olacak dedem ve babannem ve amcam arsanın peşine dustuler. Şimdi bunlar abimden genelvekalet aldılar ve annemdende almak istiyorlar eger annemden de alirlarsa arsayı satma sansları varmı? 2 vekalet onlarda bir vekalet bende. Satabilirler mi çoğunluk olarak. Lütfen yardım edin. O arsa benim abimin 12 yaşındaki erkek kardeşimin ve 4 yaşındaki bacımın geleceği

1|0
0|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Öncelikle başınız sağolsun Allah rahmet etsin. Sadece vekalet aldıkları kişilerin haklarını satabilirler siz vekalet vermezseniz alacak olan kişi ile ortak olursunuz

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun. Yani 3 dönüm yerin 2 sini alabilirler doğru mu? Ben vekalet vermessem

• Annem verirse

• sizin hakkınıza dokunamazlar vekalet vermeyenlerin hakkı kendinde kalır

• Vermeyin o zaman.

0|0
    0|0
  • alah rahnet eylesin kardesim basin siag olsun alırlar ama şu nu sormaml lazim o arsa da dedenin amcanın hakkı var mı ve nasıl bir ailesinizki daha 3 hafta olmuş arsa pesindesiniz eğer hakkı varsa haklarında vermek lazım konuyu bilmeden yorumlamak olmaz ama vekalet verirseniz ne tur bir vekalet vereceksiniz oda önemli noterde ona göre vekalet çıkması lazım ama vekalet verirken satma izni vermeyin ozaman bir şey yapamazlar yok hakları varsa isterler

0|0
    0|0
    • Abi zamanında babam dedemlerden ayrıldı iş olarak. Kendi yoluna devam etti bir arsa aldı o zaman değeri 500 bin tl idi. Ve 400 bin tl borcu vardı. Bir kuruş almadı ödemek için. Ve 10 dönüm olan yerin parasını odeyemedi arkadaşı odedi ve bize 3.5 dönüm kaldı. Yani dedemlerin 1 kuruş hakkı yok

• Benim ustume yapması icinde para gerekiyor bir miktar. Bakalım çok zorlarsa sağdan solean toplar benim ustume alırız

• hayırlısı oyuna gelmeyin

Yükleniyor...