Annem, Babama başkasını sevdiğini söyledi şok oldum annem benim yanında gelmemi istiyor ben babamı tercih ettim ne ypcm?

Arkadaşlar gerçekten çok kötü durumdayım Annem ve Babam canımdan parça insanlar boşanıyorlar suçlusu ise annem babamı sevmediğini, başkasından hoşlandığını söyledi babamda doğal olarak sinirlendi yatak odasındaki dolabın camını kırdı yumruklayarak sinirinden çekip gitti evden bende herşeyi duydum annem benimle konuştu yakında boşanıcaklarını annem başka evden ayrılacağını söyledi benimde yanında gelmemi istiyor anneme Allah uzun ömür versin inşallah mutlu olmazsın acı çekersin dedim babamla kalacağımı söyledim annem bu söylediklerimden sonra çok üzüldü ağladı kendimi odama kitledim hiç biriyle konuşmuyorum babam eve geldiğinde onunla konuştum yanında kalacağımı söyledim annemle, babam yakında boşanıcaklar ben ne yapıcam peki? Annemide, Babamıda çok seviyordum ama annem, babama ihanet etti ve utanmadan benim yanımda ol dedi ağır laflar söyledim ve babamı tercih ettim annem ise sürekli ağlamaya başladı benim laflarım yüzümden ne yapıcam ben?

Güncellemeler:
Annemi hayatımdan sildim birtek benim hayatımda birtek Babam olucak, Annemi asla ama asla affetmiycem.
2yıl Babam her zaman annemi sevmişti her zaman ona iyi davrandı, yüzünü güldürmüştü bunları hak etmemişti annemden nefret ediyorum. bide 7 yaşında kardeşim var

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• bu durum çok zor ve seni anlamaya çalıştığımda bile ağır bir durum gerçekten.
    Sana tavsiyem seçim yapmak zorundaymışsın gibi hissetme. Olayın aslını bilmiyoruz yani annen acaba zorla mı evlendirildi, hep başkasını seviyorduda mecbur mu kaldı, çocukları için sabretmek mi zorunda kaldı, annenle baban arasındaki özel ilişkiyi bilmiyoruz. Anneni hemen yargılama. Kadınında haklı sebepleri olabilir üstü kapalı belki başkasından hoşlanıyorum dedi ama başka sebepler olabilir. Çocukların için bile olsa yıllarca sevmediğin birinin karısı olmak hiçte basit bir şey değil. Baban çok iyi bir insan olabilir ama onların tek kaldıklarında nasıl bir ilişkileri var bilmiyoruz ki
    anneni hemen yargılama

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• baban da kal.. bencede anneni affetme bu ne rahatlık ya

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• tercihini vermişsin ama anneni suclama onunla tekrar konus son kez

0|0
    0|0
  • Annen de bir birey hisleri ve duyguları var. Babanla arasında sevgi bağı kalmamış demek ki. İnsan sevmediği biri ile aynı evde yaşayamaz. Her günü çile olur.

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun canim

0|0
    0|0
  • Annen neden suçlu oluyor ki dürüst davrandığı için mi aysele diye ahmete gitmediği için mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen doğru ol eğri belasını bulur demişler. çok şaşırdım ve üzüldüm kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...